logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Israel

"חולם בלילות על זכייה באלופות"

ארתורו וידאל הגיע לפני שנה לברצלונה. לאחר תקופה קצרה שבה לא קיבל את ההזדמנות מארנסטו ואלוורדה, הקשר הצ'יליאני הוכיח כמה הוא חשוב לכל קבוצה בה הוא משחק והחל לקבל יותר ויותר דקות בדרך לאליפות נוספת של הקטאלונים. וידאל העניק ראיון מקיף ל'ספורט' הקטאלוני ודיבר על ליונל מסי, על פתיחת העונה הקשה שלו ושל חבריו ועל ההתאקלמות של אנטואן גריזמן בקאמפ נואו.

על פתיחת העונה הקשה של הקבוצה: "בתחילת העונה עברנו תקופה מאוד קשה. ואלוורדה ניסה המון שחקנים ולקח לו זמן עד שמצא את מה שהוא צריך. בעונה שעברנו זה היה הפוך, התחלנו טוב ובסוף לא השגנו את מה שרצינו, אז עדיף שהבעיות יצוצו עכשיו. אנחנו מקווים שנמשיך להתקדם כעת ואת העונה הזאת נסיים עם טראבל".

על מצבו באופן אישי: "הכל נראה מאוד פשוט, אבל זו הייתה פתיחת עונה קשה במיוחד מבחינה אישית. כשיש לך הזדמנות לבוא ולעזור לקבוצה הכי טובה בעולם, אתה חייב להיות מוכן וזה מה שקרה לי. עבדתי מאוד קשה כדי לעשות את מה שעשיתי מול סביליה ואינטר. הרגשתי מאוד בנוח מול האיטלקים, כשעליתי על כר הדשא כל מה שרציתי הוא לעזור לקבוצה".

וידאל עם מסי. "הוא מספר אחד בעולם" // צילום: אי.פי.אי

על העובדה שליונל מסי התראיין ושיבח את תפקודו של הצ'יליאני, אמר וידאל: "זה חשוב עבורי, אני מרגיש גאה, במיוחד מהמילים של מסי. הוא מספר אחד בעולם והמנהיג של הקבוצה. אני אמשיך לתרום לקבוצה כמה שאפשר כדי שהיא תתקדם ותתפתח".

על החלום לזכות בליגת האלופות: "כן, אמרתי את בתחילת הדרך, זה תמיד בראש שלי. אני חולם על הגביע הזה בלילות, אני חולם להיות באיסטנבול בגמר. אנחנו מתכוננים לזה והקבוצה יודעת שהשנה זה שלנו. לא אכפת לי מהיריבה, אם נגיע לשם לא יהיה סיום אחר חוץ מזכיה".

על אנטואן גריזמן: "להגעה לרמות הגבוהות ולהתאמה לקבוצה הטובה בעולם, יש מחיר. גריזמן מגיע מקבוצה שמשחקת בצורה שונה לחלוטין, אבל יש לו המון איכויות. כולנו יודעים שהוא אחד השחקנים הטובים בעולם היום".

Themes
ICO