logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Israel

תוך 11 שניות: שיא לאביב גוזלי

הישג ענק: לוחם ה-MMA הישראלי רשם לפנות בוקר את ההכנעה המהירה בהיסטוריה של ליגת בלאטור כשגבר על אדוארד מורביצקי הבלארוסי • גוזלי מחזיק במאזן 0:3 מאז החל להתחרות בארגון

הישג שיא לספורט הישראלי: אביב גוזלי רשם לפנות בוקר את ההכנעה המהירה בהיסטוריה של ליגת בלאטור.

לוחם ה-MMA הישראלי, ניצח בקונטיקט את הבלארוסי אדוארד מורביצקי בתוך 11 שניות בלבד מפתיחת הקרב. זאת לאחר שעלה להילחם במיין קארד בפעם השנייה בקריירה הצעירה שלו. נשיא הבלאטור אישר שמדובר בשיא בתולדות הארגון. 

אביב גוזלי הוא בנו של חיים גוזלי - לוחם ה-MMA הישראלי הותיק. המזוהה ביותר עם הענף בארץ. מגיל צעיר מאמן האב את בנו. בשנה שעברה הוחתם גוזלי הבן על ידי ליגת בלאטור ועבר להתאמן בארה״ב. הוא מסומן כאחד הכשרונות המבטיחים של הליגה. 

בנובמבר הקרוב יעלה גוזלי להתחרות במיין קארד באירוע השנתי הגדול של בלאטור בישראל שיתקיים ב-14/11 בהיכל ביד אליהו זו הפעם ה-4 ברציפות. מכירת הכרטיסים תחל בשבוע הבא ב-2/9 באיוונטים.

גוזלי (משמאל). שומר על מאזן מושלם // צילום: Lucas Noonan

כאמור לפנות בוקר (א') קבע שיא כשהכניע את אדוארד מורביצקי מבלארוס 11 שניות בלבד מפתיחת הקרב שהתנהל במסגרת הבלאטור 225 בקונטיקט. השופט הורה לשני הלוחמים לפתוח בקרב במשקל עד 70 ק"ג ואז הסתער גוזלי על יריבו, אחז ברגליו והפיל אותו בהכנעה מוחלטת. נשיא הבלאטור, סקוט קוקר, אישר שמדובר בשיא בתולדות הבלאטור.

כעת נמצא במאזן של-3 ניצחונות מול אפס הפסדים מאז החל להתחרות במסגרת הארגון. באפריל האחרון הוא ניצח בהכנעה את טראוויס קריין ולפני כן פתח את דרכו בניצחון על האוקראיני אנטון לזבנוב בבלאטור שנערך  בתל אביב בשנה שעברה.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO