logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

آلمان صدرنشین شد، ولز دراماتیک صعود کرد

خبرورزشی: مرحله گروهی رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ هم به پایان رسید و تعداد تیم‌های مشخص شده در مرحله نهایی به عدد ۲۰ رسید.

در گروه C، آلمان که موفق شده بود صدر را از هلند بگیرد، در آخرین بازی برابر ایرلندشمالی ۶ بر یک پیروز شد. گنبری در دقایق ۱۹، ۴۷ و ۶۰، گورتسکا در دقایق ۴۳ و ۷۳ و برانت در دقیقه ۹۰ گل‌های مانشافت را زدند و اسمیت در دقیقه ۷ تنها گل ایرلندی‌ها را زد.

آلمان صدرنشین شد، ولز دراماتیک صعود کرد

هلند هم در دیگر بازی این گروه ۵ بر صفر استونی را شکست داد. واینالدوم در دقایق ۶، ۶۶ و ۷۸، آکه در دقیقه ۱۹ و بوآدو در دقیقه ۸۷ گل‌های نارنجی‌پوشان را زدند.

آلمان صدرنشین شد، ولز دراماتیک صعود کرد

آلمان با ۲۱ امتیاز به‌عنوان صدرنشین صعود کرد و هلند با ۱۹ امتیاز در رده دوم قرار گرفت.

در گروه E، ولز با نتایج خوب در آخرین بازی‌هایش موفق شد به جام ملت‌ها صعود کند. اژدها با گیگز حساس‌ترین بازی امشب را ۲ بر صفر از مجارستان برد. هردو گل ولز را رمزی در دقایق ۱۵ و ۴۷ به ثمر رساند. دیگر بازی این گروه را هم اسلوونی با ۲ گل از آذربایجان برد. پس از کرواسی ۱۷ امتیازی، ولز با ۱۴ امتیاز راهی یورو ۲۰۲۰ شد.

آلمان صدرنشین شد، ولز دراماتیک صعود کرد

لهستان صدرنشین گروه G هم در آخرین بازی‌اش ۳ بر ۲ اسلوونی را برد. شیمانسکی، لواندوفسکی و گولانسکی گل‌های لهستان را زدند و ماتاوز و ایلیچیچ هم گل‌های اسلوونی را به ثمر رساندند. لهستان با ۲۵ امتیاز صدرنشین این گروه شد و اتریش با وجود اینکه بازی آخرش را از لتونی قعرنشین باخت، با ۱۹ امتیاز به جام ملت‌ها رسید.

بلژیک هم در گروه I به دهمین برد خودش رسید تا در کنار ایتالیا تنها تیم‌هایی باشند که با ۳۰ امتیاز صعود می‌کنند. در دیدار شیاطین‌سرخ اروپا برابر قبرس، بنتکه در دقایق ۱۶ و ۶۸، دبروینه در دقایق ۳۵ و ۴۱، کاراسکو در دقیقه ۴۴ و کریستوفورو در دقیقه ۵۱ گلزنی کردند.

آلمان صدرنشین شد، ولز دراماتیک صعود کرد

یوآنو هم در دقیقه ۱۴ برای قبرس گل زد تا نتیجه پایانی این بازی ۶ بر یک به سود بلژیک باشد. روسیه هم با ۵ گل سن‌مارینو را شکست داد و اسکاتلند ۳ بر یک قزاقستان را برد. در این گروه پس از بلژیک ۳۰ امتیازی، روسیه ۲۴ امتیازی صعود کرد.

Themes
ICO