logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

آنچه شاهزاده منتقد بن سلمان به جوانان بیکار عربستانی گفت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، عبدالعزیز بن فهد فرزند ملک فهد پادشاه اسبق عربستان و از منتقدان بن سلمان است، باز هم به شکل تلویحی از اوضاع نابسامان عربستان انتقاد کرد.

ماجرا از این قرار است که ویدئویی منتشر شده است که برخی از جوانان سعودی در مکه اطراف وی جمع شدند و از وی جویای کار شدند و مشکلات یافتن کار را گفتند.

پاسخ عبدالعزیز بن فهد بن عبدالعزیز به این جوانان این بود که اگر نتوانستند کاری پیدا کنند آنها را نزد خود مشغول خواهد کرد.

شایان ذکر است که شهریورماه سال ۱۳۹۶، عبدالعزیز بن فهد پس از آنکه در توئیتی نوشت: عازم حج هستم و اگر به حج نرفتم بدانید که کشته شده ام، بازداشت شد. گرچه او در توئیت دیگری نوشت که حساب کاربری اش هک شده بود اما نیروهای امنیتی او را دستگیر و به مکان نامعلومی انتقال دادند.

این شاهزاده سعودی پیشتر هم با حمله به محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی و از متحدین محمد بن سلمان ولیعهد عربستان، او را به خیانت و محاربه با خدا متهم کرده و گفته بود که ولیعهد ابوظبی با دامن زدن به فتنه در کشتن مسلمانان دخالت دارد. او از بن زائد خواسته بود تا توبه کند.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO