logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

باران فلزات حین پرواز هواپیما در آسمان! +تصاویر

شرکت هواپیمایی نروژ ایرلاینز پس از آنکه ساکنان محلی در یکی از شهر‌های ایتالیا از سقوط صد‌ها قطعه یک هواپیما متعلق به این شرکت از آسمان خبر دادند اعلام کرد این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهد. سقوط قطعات این هواپیما که از نوع بوئینگ ۷۸۷ بود موجب خسارت مالی و همچنین مجروح شدن دست‌کم یک تن از افراد محلی در ایتالیا شد.

بنا به این گزارش این حادثه روز شنبه و هنگامی رخ داد که این هواپیما از فرودگاه لئوناردو داوینچی (فیومیچینو) در شهر فیومیچینو ایتالیا به آسمان برخاست. بنا به گفته شاهدان عینی قطعات هواپیما با سقوط بر روی سقف منازل و سقف خودرو‌ها خساراتی را رقم زد. بیشترین تعداد قطعات این هواپیما در منطقه لسولا ساکرا روی زمین سقوط کرد. یکی از شاهدان عینی به روزنامه Il Messaggero گفت: "آن‌ها شبیه به گلوله بودند. " همچنین شاهد عینی دیگر در گفتگو با این روزنامه در این باره گفت: "من در بالکن حضور داشتم که دیدم قطعات استیل و آهن در حال سقوط از آسمان است. بلافاصله فریاد کشیدم و به داخل خانه فرار کردم. "

مجروح این حادثه یک مرد ۵۴ ساله بود که بر اثر اصابت یک قطعه آهنی دچار جراحت شد. او پس از این حادثه در گفتگو با این روزنامه گفت که بسیار خوش‌شانس بود که از این حادثه جان سالم به‌در برده است.

گفتنی است؛ به اعلام منابع محلی سقوط قطعات این هواپیما به ۲۵ خودرو و ۱۲ خانه خسارت وارد کرده است.

باران فلزات حین پرواز هواپیما در آسمان! +تصاویر

باران فلزات حین پرواز هواپیما در آسمان! +تصاویر

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO