logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

جامعه را متناسب با بمباران تبلیغاتی دشمن قوی کنیم

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی بعد از ظهر دوشنبه در دیدار با دست اندرکاران یادواره شهدای ورزشکار استان اظهار داشت: این عالم چه در بعد طبیعت و ماده و چه در بعد معنوی عالم تضاد است.

وی با بیان اینکه فرد و جامعه اگر بخواهد بماند باید تلاش کند، بیان کرد: بخشی از این تضاد در عالم طبیعت مربوط به زوایای جسمانی انسان است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه عوامل طبیعی با بقای انسان پیکار می‌کنند و نمی‌توان دست روی دست گذاشت، عنون داشت: متناسب با بقا در این عالم باید قوی بود چراکه ضعیف خود به خود محکوم به نابودی است.

عبادی ادامه داد: تحقق این امر راهکار، سیستم‌ها، سازمان‌ها، نظام‌ها، مسئولین دارد که باید برای بقا دست اندرکار باشند و ورزش یکی از این مسئولیت‌ها است.

وی با اشاره به نقش ورزش همگانی در سلامت کل جامعه، بیان داشت: ورزش همگانی و ورزش قهرمانی نیز یکی از این نوع مسئولیت‌ها است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مسئله دیگر ماندن به عنوان انسان و یک موجود اشرف مخلوفات است، بیان کرد: در اینجا نیز نیاز به قهرمان داریم و باید لحظه به لحظه در جهت تقویت اراده تلاش کنیم.

عبادی، منشأ همه مفاسد، ظلم و ستم در جهان را نفس دانست و گفت: عصر حاضر بدتر از هر زمانی است چراکه در زمان‌های گذشته به دلیل پراکندگی منطقه‌ها فساد کمتر سرایت می‌کرد.

سلیمانی های کشور دشمن را به زباله دان تاریخ می‌فرستند

وی ادامه داد: اما امروز جهان همانند کف دست شده که از هر گوشه‌ای هر نوع فسادی سرایت می‌کند و بدتر از همه با بمباران تبلیغاتی و روانی دشمن، هر جامعه‌ای بخواهد بماند باید خود را متناسب با شرایط تطبیق دهد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه در این اوضاع یک ملت باید قهرمان شود، عنوان داشت: خوشبختانه با این همه شرایطی که در دنیا فراهم آمده و این همه توطئه از سوی دشمن به حول و قوه الهی در ۴۰ سال نخست انقلاب نیکو درخشیده ایم و در گام دوم نیز بسیاری از مسائل را یکسره خواهیم کرد.

عبادی با اشاره به اینکه بخش سوم از تضادها همین مسئله درگیری‌های فیزیکی، نظامی و جبهه‌ای است، افزود: سپهد شهید قاسم سلیمانی یکی از برجسته‌های این میدان است و دشمن نیز است شاید توجه نداشت که خطر شهید سلیمانی خیلی بالاتر از خطر سردار سلیمانی است.

وی اضافه کرد: از قطره قطره خون او سلیمانی‌ها برخواهند خواست و جایگاه رو به رو افول پلید دشمن را به زباله داران تاریخ خواهند فرستاد.

Themes
ICO