Iran

جامعه روحانیت مبارز مردم را به مشارکت گسترده در انتخابات دعوت‌کرد

جامعه روحانیت مبارز، روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای تصریح کرد: خداوند متعال را شاکریم که فرصت دیگری پدید آورد تا با حضور گسترده و انتخاب صحیح، آینده خود و فرزندانمان را تضمین کنیم، براقتدار و عزتمان بیفزاییم، از مشکلات بکاهیم و فردای بهتری را رقم بزنیم.

این بیانیه افزود: بی‌شک، جمهوری اسلامی ایران، تاکنون، با مشارکت و رأی شما از گردنه‌های سخت عبور کرده و در آینده نیز چنین خواهد بود و چنانکه امام بزرگوارمان فرمود «میزان رأی ملت است» و همه توفیقات و دستاوردها با حضور شما مردم عزیز و آگاه به دست آمده است.

جامعه روحانیت مبارز، انتخابات را سرنوشت‌ساز عنوان کرد و افزود: با آگاهی از واقعیت‌های داخل و خارج کشور و با اذعان به وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی و ضرورت استفاده کامل از سرمایه‌ها و ظرفیت‌های فراوان کشور، از عموم هموطنان غیور دعوت می‌شود تا با همبستگی و مشارکت فراگیر و انتخاب درست، در راه پر افتخار اقتدار ملی و ظهور ایران قوی گام بردارند.

جامعه روحانیت در این بیانیه تصریح کرد: صمیمانه و خاضعانه می‌خواهیم که همه با هم، رسالت تاریخی، ملی و دینی خود را چون گذشته پاس بداریم و با رأی برآمده از عقلانیت، دانش و ایمان و براساس شاخص‌های تعهد، ولایتمداری، عدالت خواهی، روحیه انقلابی و جهادی و مبارزه با فساد، مجلسی کارآمد، قوی و شایسته را شکل دهیم.

این تشکل سیاسی با بیان اینکه، نامزدهای فراوان با دیدگاه‌ها و سلایق مختلف حضور دارند که برای همه امکان انتخاب مطلوب را فراهم آورده است، افزود: امیدواریم با عنایات خداوند متعال و توجهات خاص حضرت حجت (ارواحنا فداه) و در سایه ایمان، وحدت، صبوری و مسئولیت شناسی همه ایرانیان، آینده‌ای سرشار از افتخار، عزت و پیشرفت و بهروزی داشته باشیم.