logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

علی کریمی به دنبال کنار زدن رقبای سمج

علی کریمی بی تردید یکی از آماده ترین بازیکنان چند هفته گذشته استقلال بوده است، بازیکنی که در کنار دو گلی که زده بارها با پاس های خود برای خط هافبک این تیم موقعیت سازی کرده است و البته در کارهای دفاعی هم نمایش موفقی داشته است.

حالا علی کریمی در شرایطی به اردوی تیم ملی اضافه شده که امیدوار است بتواند برابر عراق بازی کند، اما او برای رسیدن به این موضوع 2 رقیب سرسخت را پیش رو دارد. احمد نوراللهی که این روزها در غیاب سیدجلال حسینی بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را به بازو می بندد و امید ابراهیمی که به زودی از لیگ بلژیک به تمرین تیم ملی اضافه می شود و نمی خواهد نیمکت نشینی در این تیم را تجربه کند رقیبان کریمی در این پست هستند.

البته علی کریمی با آمادگی که دارد می تواند از دو رقیب سرسخت خود جلو بزند و در بازی با عراق در ترکیب تیم ملی به میدان برود.

Themes
ICO