logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

مساله جانباختگان در مراسم تشییع شهدای مقاومت در دست بررسی است

حجت الاسلام و المسلمین "محمد علوی" عصر سه شنبه در حاشیه سفر به استان کرمان به منظور شرکت در مراسم  هفتمین روز شهادت سپهبدحاج قاسم سلیمانی و سردار حسین پورجعفری در مصلی امام علی علیه السلام شهر کرمان در جمع خبرنگاران افزود: گرچه با بررسی های حادثه،  قصورهای احتمالی قابل ترمیم نیست ولی می توانیم از تکرار این مساله در آینده جلوگیری کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد ، تدابیری در مورد تعیین و تکلیف بازماندگان حادثه تشییع پیکر شهدای مقاومت در کرمان و وضعیت آینده خانواده های آنها امیدواریم اندیشیده شود.

علوی گفت : همواره نگران حوادث دریای عظیم جمعیت در تشییع پیکر سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی بودیم و متاسفانه همین مساله نیز اتفاق افتاد اما آنچه که برای ما مسلم است، کسی متهم و مقصر در این قضیه نیست.

وی با تاکید بر اینکه هیچ کسی  قصدی نداشته که چنین اتفاقی رخ دهد اظهار داشت: ممکن است در این ماجرا قصوری اتفاق افتاده باشد که می توانست با کمی  پیش بینی های دقیق تر ، این احتمال را به حداقل برسانند.

علوی با اشاره به اینکه شخص رییس جمهویر، هیات دولت و معاون اول رییس جمهوری دغدغه این مساله را داشته اند ، افزود: به طور جد این موضوع را بررسی خواهیم کرد و امیدواریم بتوانیم با گزارشی که تهیه و به مقامات ارشد کشوری ارائه می دهیم، در ترمیم بخش هایی که قابل ترمیم در رابطه با این حادثه بوده، نیر موثر واقع شویم .

Themes
ICO