Iran

موفقیت‌های علمی دانشگاهی اطلاع رسانی شود/ ارتقای امید بین مردم

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر علیزاده برمی عصر پنج شنبه در جمع اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان به میزبانی این دانشگاه با بیان اینکه اهداف گروه‌های جهادی هم برای دانشجویان و هم برای جامعه بسیار مفید است بیان کرد: تقویت گروه‌های جهادی، نوعی سرمایه گذاری فرهنگی است لذا می‌بایست این گروه‌ها از علمای دینی بهره بجویند و با دعوت از خبرگان دینی، فرصت زمینه سازی رشد دانشجویان فراهم شود.

وی با بیان اینکه دانشگاه محل نخبه پروری است و به همین دلیل است که ما در سال‌های بعد از دفاع مقدس، صاحب رتبه رسمی و مطرح علمی در جهان شدیم، ابراز داشت: موفقیت برجسته جمهوری‌اسلامی ایران با رتبه ۱۶ تولید علم در دنیا مدیون تلاش و پویایی علمی و پژوهشی دانشگاهیان است.

نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی با ابراز خشنودی از توفیقات دانشگاه‌های کشور بیان کرد: گزارش‌های رسیده بسیار امیدبخش است و بر همین اساس که اعتقاد داریم شرح توفیقات باید اطلاع رسانی شود زیرا تشریح موفقیت‌های علمی ارتقای امید بین مردم را در پی دارد.

نعمت‌الله نعمتی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با اشاره به مباحث فرهنگی به ویژه حجاب و عفاف در دانشگاه گفت: اگر گروه‌های جهادی را فراتر از یک حرکت صرفاً اجتماعی ببینیم و اهدافشان را به عنوان بخشی از تحصیلات در قالب حرکت‌های انسان دوستانه و با اهمیت تلقی کنیم، موفق به حمایت از این حرکات می‌شویم.

Football news:

Barcelona has signed 19-year-old Sao Paulo forward Maia for 4.5 million. Compensation – 300 million euros
A video of homophobic slurs against Chelsea fans was removed by a bookmaker after criticism from the club's LGBT fans
Lazio will play in the 2020/21 Champions League thanks to Roma's relegation from the Europa League
Zidane about the game with Manchester City: real are at a disadvantage, this match is like a final
Maurizio Sarri: My future at Juve does not depend on the match against Lyon. Otherwise, the management will present themselves as Amateurs
Norwich refused to sell defender Lewis to Liverpool for 10 million pounds
Maurizio Sarri: Lyon has improved. Juve will have a difficult match