Iran

موتور سپاهان دیر روشن شد

به گزارش ایرنا؛ شاگردان «محرم نوید کیا» که از ساعت ۱۸:۳۰ پنجشنبه شب به دیدار شاگردان «ژاوی هرناندز» در ورزشگاه جاسم بن حمد رفته بودند این تیم را با نتیجه ۲ بر یک  مغلوب  و سه امتیاز این دیدار را از آن خود کردند.

«رضا میرزایی» در دقیقه ۱۴ و «سجاد شهباززاده» در دقیقه ۵۳ برای تیم سپاهان گلزنی کرده و پیروزی تیمشان را رقم زدند.

«علی عبد الطیف» نیز در دقیقه ۸۲ تنها گل تیم السد را به ثمر رساند و اختلاف را کاهش داد.

در نیمه نخست بازیکنان تیم  سپاهان که به هماهنگی لازم رسیده بودند نمایش بسیار خوبی برابر حریف داشتند و این نیمه را با برتری به پایان رساندند.

نیمه دوم را بازیکنان السد توفانی آغاز کردند اما اشتباهات بازیکنان جانشین باعث شد تا مهاجمان سپاهان در موقعیت های مناسب گلزنی قرار بگیرند.

 در دقیقه ۵۰  نخستین فرصت را «سروش رفیعی» از دست داد ضربه سر دیدنی این بازیکن به تیرک عمودی دروازه السد برخورد کرد و با بدشانسی به بیرون از زمین رفت.

دردقیقه ۵۳ میرزایی زننده گل اول تیم سپاهان با هوشیاری از اشتباه مدافعان السد سود جست و با  توپ ربایی به محوطه جریمه حریف وارد و توپ را به «سجاد شهباززاده» رساند که او نیز  با ضربه بغل دقیق پا دقیق خود دروازه «برشام» سنگربان السد را گشود.

دردقیقه ۶۷ دروازه بان السد با انجام خطای مسلم دربیرون از محوطه جریمه مهاجم سپاهان را سرنگون کرد اما داور تایلندی از این خطا چشم پوشی کرد.

دردقایق ۷۳ و ۷۴ «پیام نیازمند» سنگربان سپاهان ۲ موقعیت مناسب گلزنی مهاجمان حریف گرفت و مانع از گلزنی آنان شد.

دردقیقه ۸۲ و بدنبال اشتباه مدافعان میانی سپاهان عبدالطیف مهاجم السد موفق به گلزنی شد و دروازه نیازمند را گشود.

بازیکنان تیم سپاهان در این دیداربازی زیباتری را نسبت به بازی های پیشین خود در این رقابت ها  به نمایش گذاشتند و مستحق این پیروزی بودند. البته نتیجه ای که زودتر از این ها باید رقم می خورد و می توان مدعی شد موتور شاگردان نوید کیا در این مسابقات دیرتر از موعد مقرر روشن شد.

تیم های النصر عربستان و السد قطر از گروه چهارم این رقابت ها که سپاهان نیز در آن شرکت داشت به مرحله بعد صعود کردند و تیم العین امارات نیز به همراه نماینده ایران از راهیابی به مرحله حذفی این رقابت ها باز ماند.

ترکیب سپاهان:

پیام نیازمند، گئورگی گولسیانی، محمد نژاد مهدی، رضا میرزایی، دانیال اسماعیلی فر، امید نور افکن، محسن مسلمان، سجاد شهباز زاده، مهدی کیانی، محسن الغسانی و سروش رفیعی.

ترکیب السد:

مشعل برشام، طارق سلمان، بهاء اللیثی، محمد وعد، یوسف عبدالرزاق، هاشم علی عبداللطیف، احمد سیار، احمد سهیل، رودریگو تاباتا، مصعب خضر و حسام کمال.

Football news:

Neymar made the world team of 5 players. There is no goalkeeper in it
Zidane on Barca's reaction after Classico: Real Madrid are focused on their goals. I don't mind talking
Pep on winning the Champions League: I will try. I have already answered this question 250 times
Klopp on 2:7 from Villa: the Players reacted as I expected. They struggled and won two games
Diego Maradona: Ronaldo and Messi are ahead of the rest. No one can do half of what they do
Bartomeu did not resign at a meeting of the Barca Board of Directors
Del Piero on the Juve-Barcelona match: Pirlo should play 4-2-4