logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

نمایندگان اصفهان به وزیر کشور هم نامه نوشتند

نمایندگان استان اصفهان، امروز با انتشار نامه‌ای به وزیر کشور خواستار بررسی موضوع مرزهای دواستان و حل و فصل موضوع و جلوگیری از هرگونه تنش‌زایی شدند.

خبرگزاری فارس: مجمع نمایندگان اصفهان پس از آنکه پس از بحث‌ها در خصوص تقسیمات مرزی استان‌های اصفهان و چهارمحال و بختیاری بالا گرفت، مجمع نمایندگان اصفهان در نامه‌ای به رئیس‌جمهور خواستار بازگشت مرزهای استان به سال 1370 شدند.

پس از آن نمایندگان استان اصفهان، امروز با انتشار نامه‌ای به وزیر کشور خواستار بررسی موضوع مرزهای دواستان و حل و فصل موضوع و جلوگیری از هرگونه تنش‌زایی شدند.

نمایندگان استان در این نامه آورده‌اند تصمیمات و دخالت‌های بیجای وزارتخانه‌های نیرو و کشور باعث شده است تا موجی از بی‌اعتمادی و انزجار در مردم استان اصفهان ایجاد شده است و برخلاف صحبت رئیس‌جمهور مبنی بر برنامه‌ریزی صحیح برای زاینده‌رود، خلاف این اتفاق افتاده است.

نمایندگان اصفهان به وزیر کشور هم نامه نوشتند

نمایندگان استان اصفهان حرکت‌های اخیر مبنی بر تغییر مرز با هدف تسلط بر منابع آبی بوده است و این استان اصفهان را دچار مشکل خواهد کرد.

مجمع نمایندگان استان اصفهان در این نامه از وزیر کشور خواسته‌اند تا مصوبات غیرکارشناسی سال‌ها در مورد تغییر خط مرزی در استان لغو و خط مرزی به کوه شیدا بازگردد؛ پروژه بن-بروجن تا زمان آبگیری کامل سد تونل سوم کوهرنگ متوقف شود؛ مصوبه دولت در خصوص ایجاد ستاد احیای زاینده‌رود اجرا و اعتبار لازم برای احیای زاینده‌رود و گاوخونی تخصیص داده شود.

در پایان این نامه آورده شده است: مردم استان اصفهان تا زنده هستند اجازه نخواهند داد ذره‌ای از حقوق آن‌ها تضییع شود.

Themes
ICO