Iran

پلیس: اولویت یگان ویژه حفظ جان مردم است

سردارحسن کرمی روز پنجشنبه افزود: آموزش مستمر و به‌روز کارکنان پلیس موجب ارتقاء توان عملیاتی در ماموریت ها خواهد بود. امروز نیروی انتظامی و به خصوص یگان ویژه پس از هر ماموریتی نسبت به بررسی نقاط ضعف و ارتقاء نقاط قوت اقدامات مطلوبی را انجام می هد و این مهم باعث انجام موفق مأموریت های محوله و دستیابی به توانمندی ها و دستاوردهای قابل توجهی شده است.

وی ادامه داد: نیروی انسانی کارآمد و با آمادگی بالا، بهره برداری صحیح از تجهیزات در اختیار و توجه به آموزش های نوین، از عوامل اصلی کسب موفقیت یگان ویژه در مأموریت هاست.

کرمی خاطرنشان کرد: یگان ویژه ناجا به منظور انجام اقدامات بازدارنده، با توجه به هر ماموریتی تاکتیک مخصوص به آن را طراحی کرده و متناسب با آن از تجهیزات خود استفاده می کند. نیاز است فرماندهان و کارکنان در سطوح مختلف، به این امر توجه ویژه داشته و آموزش ها را بر مبنای آن دنبال کنند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا افزود: عملکرد مثبت نیروی انتظامی و یگان های ویژه ثابت کرده که پلیس ایران از سایر پلیس های جهان مخصوصا آمریکا سرآمد است. عملکرد پلیس آمریکا را در حوادث اخیر همگان شاهد هستیم، آنها حقوق بشر را نمی شناسند و بدون تحلیل و بررسی موضوعات با تجمع کنندگان برخورد قهری انجام می دهند، در صورتی که اولویت اصلی پلیس ایران در ماموریت ها حفظ جان مردم و ایستادگی مقتدرانه در عین رأفت اسلامی در مقابل مخلان نظم و امنیت است.

کرمی تأکید کرد: نتیجه موفقیت های یگان ویژه در مأموریت ها، نیروی انسانی با آمادگی بالا، بهره برداری صحیح از تجهیزات در اختیار و توجه به آموزش های نوین است، مجموعه یگان های ویژه می بایست همواره آن را مورد توجه قرار داده و در ارتقاء آن اهتمام بیشتری داشته باشد.

وی گفت: تمام تلاش ما در مأموریت ها حفظ جان نیروها و مردم است، لذا برای تحقق این امر تاکتیک های مناسبی را طراحی می کنیم و مورد بهره برداری قرار می دهیم تا با کمترین خسارت ماموریت ها را به سرانجام برسانیم.

Football news:

Manchester United and Manchester City will compete for Coulibaly and Skrinjara
Juventus and Manchester City are the leaders in the fight for Adam Traore
Pep Guardiola: I Want Messi to stay in Barcelona
Kike Of Setian: Of course, we can win the championship. This is evidenced by facts and mathematics
Bartomeu on Messi: We have to renew the contract. Leo told me that he wants to finish his career at Barca
Chelsea are willing to pay Havertz 8 million euros a year and will soon start negotiations with Bayer
Showsport - about the crisis in Barcelona: Bartomeu set up Setien, star senators impose tactics on coaches