logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

پسماندهای روی در زنجان به زودی تعیین تکلیف می شود

به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌الله حقیقی ظهر یکشنبه در جلسه شورای معادن استان در محل استانداری زنجان، افزود: خاک معدن روی انگوران به‌صورت سهمیه ای خارج از بورس عرصه شود.

وی بابیان اینکه معادنی که از جاده‌های روستاهایی استفاده می‌کنند باید در بازسازی و احداث آن مشارکت کنند، اظهار کرد: تردد خودروهای معدنی در روستاها مشکلاتی را برای روستاییان دارد و مشکلاتی را برای روستاییان ایجاد کرده است.

استاندار زنجان بررسی وضعیت فعالیت معادن در استان زنجان را خواستار شد و ابراز کرد: بازدید از معادن دارای مشکل در استان زنجان به صورت مستمر انجام می‌شود.

حقیقی از تعیین تکلیف پسماندهای روی در زنجان تا پایان سالجاری خبر داد و گفت: در حال حاضر ۷ میلیون تن پسماند روی در شهرک تخصصی روی استان زنجان انباشت شده است.

استاندار زنجان با بیان اینکه در زمینه استحصال و فرآوری خاک روی باید استانداردهای لازم صورت بگیرد، افزود: با نظارت و اجرای صحیح قانون برای استحصال مواد معدنی طوری اقدام شود تا بر روی زندگی مردم منطقه تأثیر منفی نداشته باشد.

حقیقی به وضعیت محور دندی به زنجان اشاره کرد و گفت: وعده شرکت بهره بردار از معدن انگوران برای اختصاص اعتبار برای بهبود جاده زنجان به دندی تاکنون محقق نشده و اگر این وعده محقق شود معدن کاران و هم مردم از عوائد آن بهره‌مند خواهند شد.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO