logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

قرآن کریم بهترین سلاح برای مقاومت انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار مهر، سردار جلیل بابازاده عصر یکشنبه در سی و هشتمین دوره مسابقات نیمه نهایی قرآن کریم سپاه استان اردبیل عنوان کرد: هر جامعه‌ای که معطر به عطر قرآن و عترت باشد از آسیب‌های اجتماعی و توطئه‌های مستکبرین جهان نیز در امان خواهد بود و قرآن بهترین سلاح برای پیروزی در مقاومت است.

وی افزود: پیامبر گرامی اسلام (ص) تاکید ویژه‌ای برای نزدیکی به آیات قرآنی و تمسک به آن داشته و آن را بهترین عامل بازدارنده برای عدم نتیجه بخش شدن توطئه‌های دشمنان توصیف کرده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل یادآور شد: رزمندگان دوران دفاع مقدس نیز با توسل به خدا و انس با قرآن توانستند در مقابل نیروهای مستکبر جهانی ایستادگی کرده و عامل ناکامی هجمه‌های دشمنان جهانی شوند.

بابازاده قرآن را از اولویت‌های نیروهای مسلح شمرد و افزود: ساختار مقاومت بر اساس قرآن و عترت بوده و نیروهای مسلح نیز از این دو گورهر ارزشمند فاصله نخواهند گرفت.

به گفته وی قرآن کریم بهترین سلاح برای مصون نگه داشتن کشور از آسیب‌ و خدعه‌های دشمنان بوده و توجه به فرهنگ ناب قرآنی بیش از هر مقطع زمانی دیگری باید در سرلوحه امور و برنامه‌ها قرار گیرد.
 

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO