logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

راهکاری تازه برای حل مشکل کاربران ایرانی اپل

بالأخره یک راهکار برای حل مشکل کاربران ایرانی اپل فراهم شد.

به گزارش «تابناک»، راه عبور از محدودیت‌های اپل برای کاربران ایرانی نه دور است، نه ناممکن. در ادامۀ این متن، راهکاری را معرفی می‌کنیم که مشکل کاربران ایرانی اپل را حل کرده است.

بسیاری از کسب‌وکارها و توسعه‌دهندگان ایرانی، بعد از محدودیت‌های جدید اپل برای کاربران ایرانی باز هم به‌سراغ روش اینترپرایز رفتند.

گواهی اینترپرایز، همان روشی بود که تا پیش از محدودیت‌های جدید، همۀ کسب‌وکارها برای انتشار برنامه‌هایشان از آن استفاده می‌کردند. اپل به‌دلایل مختلف نظارت بر این گواهی را جدی‌تر کرد و همزمان برنامه‌های ایرانی را از اپ‌استور پاک کرد.

بعد از این اتفاق، برخی تلاش کردند دوباره از گواهی اینترپرایز استفاده کنند. اما این راهکار یک روش سوخته است که نهایتاً چند روز دوام دارد.

اطلاعات بیشتر و نصب سیبچه

چیزی که مسلّم است این است که ۷ میلیون کاربر، یک مسئلۀ مهم دارند که باید حل شود. پاک کردن صورت‌مسئله و عقب‌نشینی هم هیچ مشکلی را حل نمی‌کند.

به‌کارگیری سیستم ادهاک، یک روش با پایداری بالا و ریسک بسیار بسیار پایین است که دغدغۀ کاربران را حل کرده.

تا زمانی که کاربران عضو شبکه ارتباطی ادعاک هستند، به هیچ‌وجه با اختلال با نرم‌افزارهای‌شان مواجه نخواهند شد.

فناوری AD-HOC جایگزین پایدار و امنی است که به محدودیت‌های اخیر پایان داده است. با تکیه بر این فناوری، کاربران مجبور نیستند هر روز اپلیکیشن‌ها را نصب کنند و بعد از غیرفعال‌شدنِ ناگهانی، به مشکل بخورند.

ادهاک یک بستر ارتباطی است که کاربران را در دسته‌های امن کاربری قرار می‌دهد و راه دسترسی به خدمات را برایشان فراهم می‌کند.

اطلاعات بیشتر و نصب سیبچه

ادهاک برخلاف اینترپرایز کارکرد موقتی و محدود ندارد و می‌توان با پرداخت هزینۀ اشتراک گروهی، آن را فعال کرد.

پرداخت هزینۀ اشتراک ادهاک به‌صورت فردی یا گروه‌های کوچک به‌صرفه نیست. ضمن اینکه راه‌اندازی این سرویس، تابع تخصص فنی و برنامه‌ریزی‌های بین‌المللی است.

سیبچه تنها بازار دیجیتال آی‌اواس است که فناوری AD-HOC را ارائه می‌کند.

کاربران ایرانی اپل می‌توانند از طریق سیبچه به برنامه‌های دلخواه‌شان دسترسی داشته باشند و به‌طور پایدار و بدون محدودیت، به امور روزانه‌شان بپردازند.

کسب‌وکارها هم بدون نیاز به درگیری‌های پرداخت ارزی و ثبت تک‌تک دستگاه کاربران، می‌توانند با بارگذاری برنامه‌های خود در سیبچه، دسترسی به خدمات‌شان را عمومی کنند.

نسخۀ جدید سیبچه بر پایۀ ادهاک، تلاش می‌کند:

  1. نیاز روزمرۀ کاربران را بدون دردسر رفع کند و کار با برنامه‌های مختلف اپل را ممکن کند
  2. ارتباط بین کسب‌وکارها (توسعه‌دهندگان) و کاربران‌شان را حفظ کند

تا زمانی که اشتراک کاربر فعال باشد، هیچ نوع مشکلی با نرم‌افزارهای خود نخواهد داشت.

هزینۀ ثبت‌نام دستگاه در ادهاک به‌صورت دلاری پرداخت می‌شود اما کاربران ایرانی سیبچه، به‌سادگی و با کارت‌های بانکی عضو شبکۀ شتاب می‌توانند حق‌اشتراک‌شان را بپردازند.

سیبچه به‌طور مداوم بر ثبات دسترسی کاربران و ثبات برنامه‌های ارائه‌شده نظارت می‌کند و به‌روزرسانی برنامه‌ها را به‌اطلاع مشترکان می‌رساند.

اطلاعات بیشتر و نصب سیبچه

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO