logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

سناریوی جدید برای اختلاف‌افکنی در راهپیمایی اربعین

صراط:

یک منبع آگاه گفت: بر اساس اخبار بدست آمده مطلع شدیم که سرویس‌های جاسوسی دشمن با کمک عناصر حزب بعث در عراق برای ضربه به راه‌پیمایی باشکوه اربعین به دنبال سناریوسازی و حاشیه سازی هستند و در همین رابطه طراحی را برای اختلاف افکنی میان ملت‌های ایران عراق در دست اقدام دارند.

به گزارش فارس بر اساس این طرح قرار بر این شده تا مقادیری سلاح و مهمات به صورت مخفیانه به یکی از محل‌های استقرار زائرین ایرانی در عراق منتقل شده و به دنبال آن به نیروهای امنیتی عراقی در رابطه با وجود چنین محموله‌ای اطلاع‌رسانی گردد.
با اجرای این طرح و کشف محموله سلاح توسط نیروهای امنیتی عراق، فضاسازی رسانه‌ای گسترده با هدف القای حضور ایرانیان برای سرکوب اعتراضات عراق آغاز می گردد.

همچنین بنا بود تا همزمان با این پروژه، بین برخی موکب‌داران و زائرین عراقی و ایرانی درگیری ایجاد گردد تا پروژه اختلاف افکنی میان دو ملت ایران و عراق و ضربه به پیام راهپیمایی اربعین به شکل گسترده‌تری اجرایی شود.

Themes
ICO