Iran

استعفای سرمربی داماش گیلانیان پس از بازی با فجر سپاسی

مازیار ربیعی فر پس از تساوی یک بر یک تیم داماش برابر فجرسپاسی شیراز در خصوص این دیدار در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت : برخلاف نیمه اول در نیمه دوم موقعیت های بسیار خوبی داشتیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم و شاید این از شانس بد من باشد چون همه تیم زحمت خود را کشیدند.

وی افزود: بازیکنان تیم داماش خیلی شریف هستند که با پنج تا ۱۵ درصد دریافتی اینطور  تلاش می کنند و با توجه به اینکه در دو هفته اخیر در غیاب مدیریت باشگاه به هر شکل در کنار تیم بودم و بازیکنان در این دو دیدار اخیر نیز همانند سایر مسابقات با تمام وجود تلاش کردند.

وی ادامه داد: من از مدیریت باشگاه و تماشاگران واقعی داماش قدردانی می کنم و استعفای خود و قطع همکاری با داماش را اعلام کرده و برای این تیم خوب و پرطرفدار و سرمربی آینده تیم نیز آرزوی موفقیت دارم .

وی بیان کرد: تا پایان رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور پنج بازی باقی مانده و این تیم به طور قطع در لیگ خواهد ماند اما شاید مشکل تیم من باشم که توپ ها به گل تبدیل نمی شود و با رفتنم شاید این مشکل حل شود.

 وی افزود : داماش تیم بزرگی است و از طرفداران واقعی این تیم تشکر می کنم که تحمل کردند.

ربیعی فر در ادامه خاطرنشان کرد: تصمیم من فنی نیست و از تیم به خاطر ایجاد موقعیت هایش راضی هستم اما متاسفانه برخی ها معنای محبت را متوجه نمی شوند و از این بابت فکر می کنم که اگر از تیم بروم راحت ترم و استعفا تصمیم خودم است و در ادامه به عنوان یک طرفدار هر کمکی از دستم بر آید برای داماش انجام خواهم داد.

وی همچنین از حمایت های فرماندار رشت نیز قدردانی کرد که در هفته های اخیر به تیم کمک کرد و در کنار داماش و سپیدرود بود و گفت : به طور حتم با وی تماس گرفته و استعفایم را اطلاع می دهم تا در صورت نیاز با مشورت مدیریت قبلی، سرمربی تیم قبل از بازی با سپیدرود مشخص شود.

تیم های فوتبال داماش گیلانیان و فجرسپاس شیراز دوشنبه شب در هفته بیست و نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

تا پایان هفته بیست و نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم،  داماش گیلانیان با کسب ۳۳ امتیاز در مکان سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد.

Football news:

Borussia announced that Sancho is staying. He extended his contract until 2023 a year ago
Inter is ready to pay 20+5 million euros for Smalling
Lewandowski is the best player of the week in the Champions League. He was ahead of Messi and Ronaldo
The Leipzig – Atletico match will not be rescheduled, despite the coronavirus in the Madrid players
Yannick Ferreira Carrasco: Atletico deserved to win the Champions League after two defeats in the finals
Sancho flew with Borussia to the training camp. He will probably not move to Manchester United
Bayern have unveiled their Champions League uniforms