logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

تخلیه بیش از ۱۰ هزار نفر در سیلاب‌های میانمار

بارندگی‌های شدید و سیل‌گرفتگی چند روز اخیر در ایالت "کاچین" میانمار بیش از ۱۰ هزار نفر را مجبور به تخلیه خانه‌هایشان کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بارندگی‌های شدید و سیل‌گرفتگی چند روز اخیر در ایالت "کاچین" میانمار بیش از ۱۰ هزار نفر را مجبور به تخلیه خانه‌هایشان کرده است.

 این سیلاب‌ها که به دنبال بارندگی‌های سیل‌آسا به وقوع پیوسته، بیش از ۲۰۰۰ خانوار را در بخش "میتکیینا"، مرکز ایالت "کاچین" تحت تاثیر قرار داده است.

این بارندگی‌ها هم‌چنین منجر به رانش زمین و تخریب پل‌ها و بر جای گذاشتن ویرانی‌های بسیاری شده است.

مقامات محلی ۲۶ پناهگاه موقت را در ساختمان‌های مذهبی برای اسکان قربانیان سیل بر پا کرده و خدمات امدادی را در اختیار آن‌ها قرار داده‌اند.

در همین حال سطح آب رودخانه‌های "چیندوین" و "آیه‌یاروادی" نیز رو به افزایش بوده و ساکنان مناطق کم‌ارتفاع‌تر ناحیه شمال غربی "زاگاین" به دنبال تخلیه و جابه‌جایی به مناطق امن‌تر هستند.

بنا بر گزارش خبرگزاری شینهوا، اوایل این هفته دو رود واقع در دو ایالت "مون" و "راخین" نیز با افزایش سطح آب و خطر طغیان مواجه شده بودند.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO