logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Iran

(ویدیو) خلاصه بازی جذاب لیورپول 3- منچسترسیتی 1

لیورپول در یک بازی جذاب، دیدنی و جنجالی رقیب قدرتمند خود را با ۳ گل از پیش رو برداشت تا با قاطعیت در صدر جدول قرار بگیرد.

به گزارش ورزش سه، شاگردان یورگن کلوپ در یک بازی جذاب و دیدنی با نتیجه ۳-۱ یکی از قدرت‌های فوتبال انگلستان را شکست دادند و حالا با ۳۴ امتیاز صدر جدول لیگ جزیره را در اختیار دارند و یک گام بزرگ برای شکست طلسم قهرمانی خود برداشتند. منچستر نیز با ۲۵ امتیاز به رده چهارم جدول رده بندی سقوط کرد.

خلاصه بازی لیورپول- منچسترسیتی


بازی با برتری لیورپول آغاز شد و این تیم در دقیقه ششم به گل اول دست یافت. دفع توپ اشتباه مدافعان سیتی باعث شد توپ در پشت محوطه به فابینیو برسد و او با ضربه‌ای دقیق گل اول را به ثمر برساند.

حملات لیورپول ادامه یافت و در دقیقه ۱۲ لیورپول به گل دوم هم رسید. ارسال مواج روبرتو فرمینو به محمد صلاح رسید و او با ضربه‌ای سر دقیق زننده گل دوم لقب گرفت.

بعد از دریافت دو گل، سیتی در صدد جبران برآمد و می‌توانست در دقیقه ۲۴ به گل اول دست یابد، اما ضربه سرخیو آگوئرو با مهار آلیسون بکر همراه شد.

دقایقی بعد سیتی تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما ضربه آنجلینو در محوطه لیورپول به دیرک دروازه آلیسون برخورد کرد و راهی بیرون زمین شد.

لیورپول خیلی زود در نیمه دوم حملات خود را آغاز کرد و در دقیقه ۵۱ به گل سوم هم دست یافت. ارسال تماشایی هندرسون با ضربه سر دقیق سادیو مانه همراه شد و دور از دستان براوو، توپ وارد دروازه شد.

اما در دقیقه ۷۸ سیتی بالاخره یکی از گل‌ها را جبران کرد. در شلوغی درون محوطه، توپ در اختیار برناردو سیلوا قرار گرفت و او با یک ضربه زمینی و دقیق آلیسون را بالاخره مغلوب کرد.

Themes
ICO