Iceland

Nie żyje poszukiwany od 30 grudnia mężczyzna

Podróżnik Andris Kalvans, który był poszukiwany na Półwyspie Snæfellsnes od grudnia ubiegłego roku, nie żyje. Ciało mężczyzny zostało znalezione podczas kolejnej akcji poszukiwań, która odbyła się dzisiaj. Zaginięcie mężczyzny zostało zgłoszone 30 grudnia 2019 roku.

Zgodnie z raportami policji, działania związane z poszukiwaniem mężczyzny były utrudniane przez warunki pogodowe i epidemię koronawirusa, która uniemożliwiała kolejne akcje poszukiwawcze. Jak informuje policja ciało mężczyzny znaleziono w Haffjarðardalur. Akcja ratunkowa policji, była wspierana przez ratowników oraz śmigłowiec straży przybrzeżnej.

Kiedy 30 grudnia policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny, natychmiast rozpoczęto poszukiwania, które były jednak bardzo utrudnione przez warunki pogodowe, co uniemożliwiało dalsze działania.

Wówczas znaleziono samochód mężczyzny, a w nim cały sprzęt do pieszych wędrówek. Kolejna, nieudana próba znalezienia zaginionego, została podjęta w połowie maja, ale podobnie jak za pierzym razem, pogoda przerwała akcję.

Ciało mężczyzny znaleziono dziś, w wyniku szeroko zakrojonych poszukiwań, które miały miejsce na wschód od Snæfellsnes. Akcja była prowadzona pomiędzy farmami Heggstaði i Mýrdals, czyli w miejscu gdzie pod koniec grudnia znaleziono samochód Andrisa. Mężczyzna regularnie wędrował po górach i zawsze był do tego typu wypraw przygotowany.

Football news:

Spartak is going to withdraw from the RPL because of the refereeing – your reaction?
There are 2 cases of coronavirus in Atletico. The match with Leipzig – August 13
Renzo Ulivieri: Pirlo is one of the most profound thinkers of world football. He knows more than most coaches
Pirlo wants to sign Tonali at Juve. Alternative – Locatelli
Before the match with Real Madrid, sterling watched a video of the defeat by Tottenham in the 2018/19 Champions League
Andrea Pirlo: I am Flattered to have received such respect and trust from Juventus
Former Manchester United midfielder angel Gomez has moved to Lille. He will spend the season on loan in Boavista