Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Europos meteorologai prognozuoja šiltesnę žiemą

Europos meteorologijos tarnyba „Copernicus“ tikisi, kad ateinanti žiema Europoje bus šiltesnė ir drėgnesnė, nei įprastai.

„Europoje žiema bendrai, prognozuojama, bus tikėtina šiltesnė, nei vidutiniškai ir drėgnesnė, nei vidutiniškai“, – teigiama agentūros rugsėjo mėnesio pranešime.

Meteorologai tikisi, kad El Ninjo reiškinys artimiausiais mėnesiais stiprės toliau ir piką pasieks metų sandūroje.

El Ninjo yra klimato reiškinys, apibūdinantis neįprastai rytinės Ramiojo vandenyno dalies paviršinių vandenų atšilimą, o tai lemia klimato pokyčius visame pasaulyje. Paprastai jis pasireiškia kas 2–7 metus ir gali trukti nuo kelių mėnesių iki poros metų.

„Kaip paprastai atsitinka El Ninjo metais, prognozuojama, kad tikėtini skirtumai tarp ankstyvosios ir vėlyvosios žiemos. Ankstyvojoje dalyje vyraus švelnios ir drėgnesnės nei vidutiniškai tendencijos (ypač virš Vakarų Europos), o po jų – šaltesnės ir sausesnės (ypač šiauriniuose regionuose)“, – teigiama agentūros pranešime.

Ji, tiesa, rekomenduoja atidžiai sekti prognozes, kurios bus skelbiamos ateinančiais mėnesiais – artimiausia bus skelbiama spalio 10 d.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Rinkos“