Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Kinija sako EK nariui išreiškusi nepasitenkinimą tyrimu dėl subsidijų elektromobiliams

„Kinija dar kartą reiškia didelį susirūpinimą ir didelį nepasitenkinimą ES planu pradėti antisubsidijų tyrimą dėl Kinijos elektrinių transporto priemonių“, – sakė vicepremjeras He Lifengas (Hė Lifengas) per bendrą spaudos konferenciją su Valdžiu Dombrovskiu Pekine.

Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen (Urzula fon der Lajen) anksčiau šį mėnesį pareiškė, kad Briuselis ištirs Kinijos valstybės subsidijas elektromobiliams, ir pažadėjo ginti Europos pramonę nuo dirbtinai mažų kainų.

Ji pabrėžė, kad būtina gintis nuo nesąžiningos praktikos, bet pridūrė, kad taip pat labai svarbu palaikyti atvirą bendravimą ir dialogą su Kinija, nes esama temų, kuriomis galima ir reikia bendradarbiauti.

V. Dombrovskis savo ruožtu pirmadienį sakė, kad Kinija ir Europos Sąjunga atnaujins reguliarius kontaktus makroekonominiais klausimais.

„Mes (...) susitarėme atnaujinti reguliarius mainus, kad aptartume makroekonominius klausimus. Šiuo požiūriu bus svarbu atnaujinti ekonominį ir finansinį dialogą bei makroekonominį dialogą, ir mes laukiame šių dialogų artimiausiais mėnesiais“, – kalbėjo V. Dombrovskis bendroje spaudos konferencijoje su Kinijos vicepremjeru.