Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Klaipėdos universiteto ligoninė lieka be radiologų: ieško, kas dirbtų bent nuotoliu

Pasak J.Sąlygos, ligoninės administracija ir personalas stengiasi užtikrinti, kad Radiologijos skyriaus darbas nebūtų sutrikdytas. Dalį darbo krūvio prašoma laikinai perimti kolegų iš kito filialo, ieškoma gydytojų radiologų komandos pastiprinimo, įvedamas nuotolinis darbas.

L.e.p. „Klaipėdos filialo“ direktorius prof. dr. Saulius Raugelė paaiškino, kad su radiologais bus sudaromos sutartys dirbti nuotoliniu būdu. Tada gydytojas nėra pririštas prie darbo vietos, iš bet kurio miesto ar šalies gali dirbti ir nuotoliu vertinti rentgenogramas. Ši patirtis taikoma daugelyje šalių.

„Nežiūrint to, kad ligoninės medikų gretos pasipildė jaunais specialistais, vis dar jaučiame medikų trūkumą mūsų filiale. Šiuo metu trūksta beveik visų specialybių gydytojų, stokojama ir slaugytojų. Jų intensyviai ieškoma“, – sakė S.Raugelė.

Tuo metu situaciją Klaipėdoje sukritikavo buvęs sveikatos apsaugos ministras, Seimo narys Aurelijus Veryga. „Moderni ligoninė be radiologijos ne tik, kad neįsivaizduojama, ji tiesiog negali veikti. Norėtųsi paklausti šito nevykusio veiksmo architektų: Audriaus Petrošiaus, Antano Matulo, Danguolės Jankauskienės, Arūno Dulkio ir viską laiminusio Artūro Razbadausko, ką planuojat daryti?“ – feisbuke rašė buvęs ministras.

15min bandė išsiaiškinti, kur savo karjerą tęs darbą Klaipėdos ligoninėje paliekantys radiologai. Kiek pavyko sužinoti, visi jie jau turi numatę, kur tęs savo karjerą.