logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Lithuania

„Rimi Baltic“ stabdo produkcijos pirkimą iš „Grigeo“

Remdamasi Lietuvos teisėsaugos institucijų ir pačios „Grigeo“ patvirtinta informacija apie neteisėtus veiksmus leidžiant nevalytas nuotekas į Kuršių marias, „Rimi Baltic“ stabdo „Grigeo“ produkcijos pirkimą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Tokio sprendimo ketinama laikytis, kol prekybininkė įsitikins, kad buvo imtasi visų veiksmų stabdant bet kokią galimą žalą aplinkai, rašoma „Rimi“ išplatintame pranešime.

„Rimi“ tvirtai laikosi korporatyvinės atsakomybės įsipareigojimų, tarp kurių aplinkosauga užima vieną kertinių vietų. Mes be išlygų reikalaujame, kad jų laikytųsi ir mūsų tiekėjai. Šiuo atveju norime būti 100% tikri, kad bet kokia neteisėta veikla nutraukta“, – pabrėžia Edgaras Sesemannas, „Rimi Baltic Group“ vadovas.

„Rimi Baltic“ išparduos prekių likutį ir stabdys dar nepradėtas „Grigeo“ prekių pardavimo kampanijas. Šiuo laikotarpiu taip pat nebus sudaromos jokios naujos sutartys su tiekėju.

VŽ rašė, kad tokių veiksmų ėmėsi ir kiti prekybininkai. Pirmoji apie tai paskelbė „Iki“, teigdama, kad nauji pirkimai stabdomi iki tol, kol visuomenei nebus atsakyta į visus klausimus dėl įtarimų AB „Grigeo Klaipėda“ gamyklai nevalytomis atliekomis teršus Kuršių marias.

Apie tokį sprendimą praėjusią savaitę paskelbė ir „Norfa“ bei „Senukai“.

Kol kas prekybininkės neįvardija tikslesnių boikoto terminų, teigdamos, kad nors Gintautas Pangonis, „Grigeo“ grupės prezidentas, praėjusį ketvirtadienį pripažino, kad „Grigeo Klaipėda“ nuotekomis teršė marias, išlieka dar daug nežinomųjų.

VŽ rašė, kad penki „Ikea“ tiekėjai taip pat stabdo „Grigeo Klaipėdos“ produkcijos pirkimą.

Gauk nemokamą PREKYBOS savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Rašyti komentarą
Themes
ICO