Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Ukrainiečiai sureagavo į vaizdo įrašą su neva gyvu Rusijos Juodosios jūros laivyno vadu

Apie tai pranešė Naujienų agentūra „RBK-Ukraina“ su nuoroda į Ukrainos ginkluotųjų pajėgų specialiųjų operacijų pajėgų vadovybę.

„Kaip žinoma, per raketų smūgį į Rusijos Juodosios jūros laivyno štabą žuvo 34 karininkai. Turimi šaltiniai teigia, kad tarp žuvusiųjų yra ir Rusijos Juodosios jūros laivyno vadas“, – sakoma pranešime.

Specialiųjų operacijų pajėgos teigė, kad daugelio kūnų kol kas nepavyko identifikuoti.

„Kadangi rusai buvo skubiai priversti paskelbti atsakymą su tariamai gyvu V.Sokolovu – mūsų padaliniai tikslina informaciją. Tai vyksta vykdant duomenų rinkimo procedūrą apie operacijos rezultatus“, – pridūrė Specialiųjų operacijų pajėgos.

Ukraina pirmadienį pranešė, kad praėjusią savaitę per precedento neturintį raketų smūgį į karinio jūrų laivyno štabą aneksuotame Krymo pusiasalyje nukovė Rusijos Juodosios jūros laivyno vadą.

Tai būtų didelis nuostolis Maskvai, kuri pastaraisiais mėnesiais patyrė virtinę išpuolių prieš strategiškai svarbų Sevastopolio uostą.

Po penktadienį įvykdyto išpuolio Sevastopolio, didžiausio aneksuoto Krymo miesto, centre iš pastato rūko juodi dūmai.

„Žuvo 34 karininkai, tarp jų ir Juodosios jūros laivyno vadas. Dar 105 okupantai buvo sužeisti. Štabas nepataisomas“, – socialiniuose tinkluose paskelbtame pareiškime teigė Ukrainos specialiosios pajėgos.

Maskva Ukrainai priklausantį Krymo pusiasalį okupavo 2014 metais.

Rusija incidento dieną pranešė, kad po atakos dingo vienas jos kariškis, o iš pradžių buvo pranešusi apie vieno žmogaus žūtį.