Lithuania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Vokietijos e. bankas N26 atnaujina paslaugas daliai klientų Lietuvoje

Vokietijos interneto bankas N26 po daugiau kaip ketverių metų pertraukos daliai klientų Lietuvoje atnaujino paslaugas. Apie galimybę šalies gyventojams atsidaryti sąskaitą N26 skelbia savo svetainėje, tačiau kol kas ši paslauga prieinama tik ribotam klientų ratui.

„N26 šiuo metu išbando optimizuotą ir patobulintą registraciją ir KYC (angl. Know Your Client, klientų tapatybės patikrą – BNS) su pasirinkta klientų grupe Lietuvoje. Apie tolesnius planus išplėsti N26 produkto prieinamumą rinkoje pranešime, kai tam bus tinkamas laikas“, – komentare BNS sakė N26 atstovas Felixas Mergemeieris.

Lietuvos bankas BNS informavo, kad N26 Lietuvoje turi teisę teikti paslaugas nuo 2016 m.

Į Lietuvą N26 atėjo ir mokėjimo korteles pradėjo dalyti 2016 m., tačiau 2019 m. pradžioje galimybė atsidaryti jo sąskaitas buvo sustabdyta nepateikus paaiškinimų. 2019-ųjų balandį banko atstovai tvirtino, kad veikla Lietuvoje bus atnaujinta artimiausiu metu, tačiau šie planai taip ir nebuvo įgyvendinti.

Daugiau nei 8 mln. klientų turintis N26 vartotojus Europoje vilioja galimybe gauti mokėjimo kortelę ir banko sąskaitą su vokišku IBAN kodu. Be to, banke laikomoms lėšoms galioja vokiška indėlių apsauga, nes jis yra licencijuotas Vokietijos bankas.

N26 veikia 24-iose Europos šalyse – euro zonoje, taip pat Danijoje, Islandijoje, Norvegijoje, Lenkijoje, Švedijoje ir Šveicarijoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Rinkos“