Latvia

Atklāts prinča Harija un Meganas suņa vārda noslēpums

Harijs un Megana. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

Pirms diviem gadiem Saseksas hercogi Harijs un Megana kļuva par melna Labradoras retrīvera saimniekiem. Pagājuši divi gadi, un sabiedrība beidzot uzzinājusi viņu četrkājainā mīluļa vārdu. Un īpašu stāstu, kas ar to saistās.

Pirms ienākšanas karaļnamā aktrisei Meganai Mārklai nācās savu suni Bogartu atstāt Kanādā - labu draugu rokās. Bet dažus mēnešus pēc kāzām ar britu princi Hariju pāris pieņēma melnu Labradoras retrīveru. Un tikai tagad kļuvis zināms, kā tad dzīvnieku īsti sauc. Izrādās, sunim dots vārds Pula. Iepriekš ļaudis vien mocījās minējumos, kā tad šo "jauno karalisko suni" sauc, un populārākais vārds bija Ozs. Tas, ka Meganai ir arī bīgls Gajs, gan noslēpumā turēts netika.

Vārdam Pula prinča Harija un Meganas dzīvē ir simboliska nozīme - pula ir naudas vienība Botsvānā, valstī, uz kuru abi devās pirmajā ceļojumā neilgi pēc iepazīšanās. Tas atklāts jaunajā grāmatā "Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family", vēsta izdevums "People".

Vietējā valodā "pula" nozīmē arī "lietus", un to izmanto, lai kādam vēlētu labu, jo lietus šajā reģionā tiek uzskatīts par laimi un vērtību.

Romantiskā ceļojumā uz Botsvānu princis Harijs un Megana Mārkla devās svinēt aktrises 36. dzimšanas dienu. Uz šo Āfrikas valsti viņi aizbrauca sešas nedēļas pēc pirmā randiņa 2016. gadā. Tāpat viņi pērn Harija 35. dzimšanas dienu nosvinēja, savas mājas pagalmā sarīkojot pikniku ar teltīm, guļammaisiem un pašu gatavotu maltīti, gremdējoties sava pirmā kopīgā ceļojuma atmiņās.

Citi šobrīd lasa

FOTO: viesi dodas vērot Dž.Dž.Džilindžera jaunāko iestudējumu "Petuški"

Iebraucot pretējā braukšanas joslā, bojā gājis "Volkswagen Passat Variant" vadītājs

Oļegs Burovs skaidro, kur ieguvis superdārgo 17 000 vērto zelta pulksteni
Pievienot komentāru

Football news:

Cherevchenko about Khimki: we will work both tactically and physically. Need to tighten up the team
Milan have agreed a transfer of the forward Bude-Glimt Hauge for 5 million euros. He scored them in the Europa League
Juventus offers Khedira 3 million euros for breaking the contract. The German demands 6 million
Tottenham are ready to sell Voigt for 10 million euros and increase the offer for Skrinjar to 45 million
Bellerin on 1:3 with Liverpool: Arsenal could have drawn or won
Klopp on the leadership of Leicester, Liverpool and Everton after 3 rounds: who cares who is in the lead now? This is just the beginning
Olas on Depay and Aouar: those who do not have time to leave before October 2, will remain in Lyon