Latvia

Berlīne ļauj seksa industrijai pakāpeniski atsākt darbu

Tomēr līdz 1.septembrim pakalpojumu klāstā nebūs dzimumsakaru, un arī pēc šī datuma šādi pakalpojumi būs atļauti, vienīgi ievērojot striktas higiēnas prasības, otrdien pavēstīja pilsētas veselības dienests, ar šo paziņojumu nākot klajā pēc tam, kad atbilstošu lēmumu bija pieņēmuši pilsētas reģionālā parlamenta likumdevēji.

Pirmajā fāzē darbību cita starpā savās studijās varēs atsākt dominatrikses.

Vācijas varasiestādēm cenšoties apslāpēt Covid-19 uzliesmojumu, daudzo ierobežojumu vidū no marta vidus tika aizliegts arī seksuālo pakalpojumu bizness.

Berlīnes administrācijas lēmums par industrijas darbības atsākšanu pieņemts, ņemot vērā "veselības, bet arī sieviešu jautājumu politikas perspektīvu", teikts veselības dienesta paziņojumā.

"Pretējā gadījumā pastāvētu risks, ka tie, kurus šī situācija skar, ekonomisko grūtību dēļ kļūs atkarīgi no citiem vai arī savu darbu veiks slepus apstākļos, kas ir bīstami viņu veselībai", skaidroja dienestā.

Vācijā sākoties Covid-19 uzliesmojumam, krīzes politika tika koordināta federālajā līmenī, savukārt jautājumus par ierobežojumu atcelšanu 16 federālās zemes lielā mērā var izlemt pašas.

Football news:

Bayern has everything: character, intelligence, technique. You look at their game with admiration. Peter Neustadter about Munich
Manchester United is ready to pay about 12 million pounds for Telles. Porto wants 18 million, the player considers the requirements too high
Guardiola on the composition of the city: We have 13 players. We need players from the Academy
Bale on time in Real Madrid: No regrets. I grew up as a person and a footballer
Kolyvanov about Rostov's departure from the Europa League: Karpin will understand the reasons, but such defeats leave an imprint
Lampard on Mendy: Petr Cech is a reference point for any goalkeeper at Chelsea
Balotelli is close to a 1+1 contract with Genoa