Latvia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Cīņas laikā viņš pēkšņi sāka sist tukšai vietai. Traģiski miris Dienvidāfrikas bokseris Butelezi

24 gadus vecais sportists pagājušajā svētdienā tikās ar savu tautieti Sipesili Mntungvu, lai cīnītos par Pasaules boksa federācijas "All Africa" vieglā svara čempiona titulu, taču tiesnesis apturēja cīņu 10. raundā pēc tam, kad Butelezi šķietami sāka cīnīties pret neredzamu pretinieku.

Video kadros no cīņas redzams, kā Butelezi cīņā dominē, un Mntungvu izslīd no ringa, bet pēc tam, kad cīņa tika atsākta, Butelezi piepeši virzās prom no pretinieka, dodoties uz blakus stūri un izdarot sitienus tukšā gaisā.

Tiesnesis cīņu nekavējoties apturēja.

Very scary in South Africa please 🙏🏼 for Simiso Buthelezi (4-1). At 2:43 of the 10th & final round, Siphesihle Mntungwa (7-1-2) falls through the ropes but then Buthelezi appears to lose his understanding of the present situation. Mntungwa takes the WBF African lightweight title pic.twitter.com/YhfCI623LB

— Tim Boxeo (@TimBoxeo) June 5, 2022

Par mača uzvarētāju tika pasludināts Mntungva, bet Butelezi īsi pēc cīņas beigām sabruka un nekavējoties tika nogādāts slimnīcā.

Ārsti atklāja, ka sportista smadzenēs sākusies asiņošana, tāpēc vīrietis tika ievietots mākslīgajā komā. 

Otrdienas vakarā Butelezi ģimene apstiprināja, ka sportists slimnīcā nomiris.

Butelezi treneris Beki Mngomezulu pastāstījis, ka Butelezi pirms cīņas bija pie ideālas veselības. Lai noskaidrotu sportista nāves apstākļus, tiks veikta neatkarīga medicīniskā pārbaude.