Latvia

LAD saņēmis kopumā 90 atbalsta pieteikumus Covid-19 ietekmes mazināšanai zvejniecībā

Lauku atbalsta dienests (LAD) aktivitātē "Covid-19 radītās negatīvās ietekmes mazināšana zvejniecības nozarē" saņēmis kopumā 90 pieteikumus, aģentūra LETA noskaidroja dienestā.

Tostarp attiecīgajā aktivitātē iesniegti 20 pieteikumi no kuģu īpašniekiem par kopumā 940 938 eiro un 70 pieteikumi no zvejniekiem par 148 473 eiro.

Tikmēr par zaudējumu segšanu saistībā ar Covid-19 izplatību LAD no akvakultūras uzņēmumiem ir saņēmis piecus iesniegumus par 141 963 eiro, savukārt no apstrādes uzņēmumiem - septiņus iesniegumus par 1,405 miljoniem eiro.

Joprojām turpinās projektu iesniegumu pieņemšana Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumā "Zvejas darbību pagaidu pārtraukšana", kur aktivitātē "Ārkārtas pasākuma īstenošana" pieejams 2,5 miljoni eiro publiskais finansējums. LAD iesniegumus par laiku no 1.maija līdz 31.augustam pieņems līdz 31.augustam.

LETA jau ziņoja, ka aktivitātē "Covid-19 radītās negatīvās ietekmes mazināšana zvejniecības nozarē" pieteikumus par laika periodu no 12.marta līdz 31.jūlijam varēja iesniegt līdz 31.jūlijam, un tajā pieejamais kopējais publiskais finansējums bija 1,5 miljoni eiro.

Tāpat līdz 31.jūlijam varēja iesniegt desmitās kārtas atklāta konkursa projektu iesniegumus Eiropas Savienības (ES) Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumā "Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde".

Valdība 2.jūnijā apstiprināja četrus Zemkopības ministrijas sagatavotos Ministru Kabineta noteikumus Covid-19 izplatības negatīvās ietekmes mazināšanai, kas nosaka atbalsta apmēru un tā piešķiršanas kārtību valsts un ES atbalstam zvejniecībā, akvakultūrā, zvejas un akvakultūras produktu apstrādē.

Citi šobrīd lasa

Anglijā atrisināta pazuduša lietuvieša mistērija: par mirušu uzskatītais viesstrādnieks rūpīgi slēpies

Oļegs Burovs skaidro, kur ieguvis superdārgo 17 000 vērto zelta pulksteni

Labdarībai nodotās drēbes iztirgo internetā; pārdevēju izdodas satikt un atmaskot

Pievienot komentāru

Football news:

Braithwaite recovered and included in the Barca squad for the game with Celta, Firpo - out of the application
Barcelona will buy Depay if Dembele leaves. Contract with Lyon striker agreed
The first black captain in the history of Chelsea, Paul Elliott can join the FA Board
Manchester United have opened talks with Barca over Dembele. The club has already contacted the player's agents
Antonio Conte: I like to watch Inter play. We attack, create chances, but we need balance
Cuman about VAR: Disputes are everywhere. I do not know when a hand play is a foul and when it is not. Many different Interpretations
Mourinho about alli: I would have understood if I didn't have enough motivation, but it turned out exactly the opposite. Respect him