logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Latvia

Rīgā ar skatu uz Daugavu un Vecrīgu taps jauna 23 stāvu ēka

Jaunās biroju ēkas priekšrocība būs tās atrašanās vieta – tuvu centram ar brīnišķīgu skatu uz Daugavu un Vecrīgu no ēkas 91 m augstuma.

Kopējās investīcijas jaunajā biroju centrā plānotas 30 miljonu eiro apmērā. 

Šobrīd projekts ir saņēmis būvatļauju, bet celtniecības darbus plānots uzsākt 2020. gada otrajā pusē, kad spriedze būvniecības tirgū būs mazinājusies.

Ēka tiks celta atbilstoši LEED sertifikāta prasībām, kas garantē tās atbilstību visstingrākajām vides normām, kas ir kļuvušas par obligātu prasību vairumam starptautisko nomnieku un investoru.

Vitali Kõllomets, “Direct Invest Group” partneris: “Pēdējos desmit gadus esam īstenojuši daudzus biroju ēku un tirdzniecības centru projektus Igaunijā.

Šis būs pirmais mūsu īstenotais projekts Latvijā, un uzskatām, ka Rīgai ir vēl augsts neapgūts potenciāls biroju ēku attīstīšanā. Mūsuprāt, neskatoties uz nesen pabeigtajiem jaunajiem birojiem, Rīgas tirgū vēl ir kvalitatīvu biroju telpu trūkums.

Foto: “Direct Invest Group”

Daudzi uzņēmumi joprojām atrodas zemas kvalitātes telpās, bet modernas biroja telpas skaistā vietā var būt papildu priekšrocība jaunu darbinieku piesaistē situācijā, kad uzņēmumi saskaras ar darbasspēka trūkumu.”

Attīstītājs norāda, ka nomniekiem parasti ir nepamatoti aizspriedumi par pārlieku lieliem izdevumiem, ko varētu radīt kvalitatīvu biroju noma.

Patiesībā šī izmaksu starpība ir vien 2-4% robežās no uzņēmuma algu fonda, pārceļoties no vecām telpām uz kvalitatīvu, jaunu biroju. Igaunijā un Lietuvā pieaug pieprasījums pēc mūsdienīgiem birojiem, jo darba devēji ir atzinuši, ka šādas investīcijas darbaspēkā ir nepieciešamas. Var prognozēt, ka drīzumā šai tendencei sekos arī Latvija.

Jaunās biroja ēkas projekts atbilst jaunākajiem arhitektūras un inženiertehniskajiem risinājumiem. Projekta autors ir viens no pieredzējušākajiem arhitektu birojiem Latvijā SIA “Arhis” Projekta atslēgas vārds būs vieglums, kas panākts, sarežģīti izmantojot pīlārus un stiklu. Plānots, ka katra stāva maksimālā platība vienam birojam veidos 800 m2, savukārt mazākā biroja platība būs 50m2. 

“Direct Invest Group” ir investīciju grupa, kas specializējusies komercīpašumu attīstīšanā Igaunijā. Pēdējo desmit gadu laikā tas īstenojis vairākus nozīmīgus biroju ēku un tirdzniecības centru projektus Tallinā, Tartū, Pērnavā un citviet Igaunijā.

Patreiz grupas portfeļa vērtība tiek novērtēta ap 100 miljoniem eiro. Grupā strādā augsta līmeņa profesionāļi, kuru starptautiskā pieredze un zināšanas nekustamo īpašumu jomā ļauj īstenot augstākajām tirgus prasībām atbilstošus projektus.

Citi šobrīd lasa

"Šī noteikti nav pēdējā dzīve" - astrologs Andris Račs atklāti par dzīvi, krīzēm un kaislībām

Konkurences uzraugi ceļ trauksmi par zāļu cenām - tās ir augstākās Baltijā

Rikijs Mārtins, "Troņu spēles" zvaigzne Tērnere un citi, kas mīlestību atrada internetā

Themes
ICO