Macedonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

ДОДЕКА ЕДВАЈ ИЗЛЕЗЕ ОД ЅВЕРОТ НА ЧЕТИРИ ТРКАЛА, ЗАБОРАВИ ДА ГИ „СОБЕРЕ“ ГРАДИТЕ: Маја Беровиќ долго ќе се кае за тоа што го облече (ФОТО)

За приватниот живот на Маја Беровиќ речиси и да не се знае многу, а многумина не ни знаат дека таа долги години е во брак со моќен бизнисмен.

Таа својот сопруг го запознала кога била малолетна, а денес по толку години се среќно семејство кое имаат и дете.

Со оглед дека ретко се појавува во јавноста со Ален Драгосав, вчера на концертот на нејзината колешка Александра Пријовиќ беше вистинска шанса за да се уловат заедно со сопругот, но еден детаљ буквално ги засени двајцата.

Станува збор за автомобилот кој е вистински ѕвер на четири тркала, а пејачката додека едвај излезе од него заборави да ги „собере“ градите кои беа немирни и сакаа да излезат од деколтето.

FOTO: Antonio Ahel/ATAImages