Macedonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

ФОТО: Карлеуша „ги заборави“ гаќичките дома

Српската пејачка Јелена Карлеуша многу често знае да провоцира со својот стајлинг.

За еден нејзин настап таа одбра многу атрактивна комбинација, но овој пат коментарите на социјалните мрежи беа околу тоа дали таа носи гаќички или не.

Многумина констатираа дека со новата објава на Инстаграм, Карлеуша сака да покаже дека разводот со Душко за неа е веќе минато!

„Пеам на луѓето не на колбасите“ – следбениците на Карлеуша удрија по неа, пејачката не му остана должна на својот народ