Macedonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Кија Коцкар не ги крие атрибутите, со жешки фотографии ги поздрави фановите

Победничката во „Задруга 1“, пејачката Кристина Кија Коцкар ужива на плажа во топлите летни денови.

Познато е дека таа не го крие тренираното тело и одличните атрибути, а со задоволство се фотографира во провокативни изданија.

Сега решила со следбениците да сподели како ужива во сончањето, па ги сликала своите нозе, а тетоважата им привлекла око на многумина.