Macedonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

СЕ ПОРОДИ, ПА ГО СМЕНИ ИМИЏОТ ОД КОРЕН – многу жени немаат храброст да ја скратат косата како ќерката на познатиот српски пејач! (ФОТО)

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко, Хелена Топаловиќ неодамна се породи и на свет донесе девојче, а по породувањето брзо ја врати линијата до совршенство.

Таа е многу активна на социјалните мрежи каде објавува фотографии и видеа од својот секојдневен живот, а сега сите ги изненади со последната објава каде покажала дека ја скратила својата долга коса.

Имено таа се одлучила да го промени имиџот па ја скратила долгата црна коса по што беше препознатлива во минатото.

Таа по оваа фотографија, објави нова каде се пофалила со својот нов изглед за кој многу жени би немале смелост да го направат.