Macedonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Тесни хеланки и без градник на себе: Анастасија Ражнатовиќ вежба со личен тренер, а тој имаше што да му порача на нејзиниот сопруг – ќе биде ли љубоморен Гудељ?

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ неодамна се омажи за фудбалерот Немања Гудељ, а од тогаш изгледа се поубаво и поубаво.

Имено Анастасија овој пат покажа како изгледа нејзиниот тренинг пред да вежба во тесни хеланки и без градник на себе, но она што ги изненади сите беше тоа што фотографијата не ја објави самата пејачка.

Истата ја објави нејзиниот личен тренер, означувајќи го фудбалерот и порачувајќи му:

„Подготвена е за игра“, напиша тој тагнувајќи го Гудељ.

Изгледа Анастасија се повеќе го закасала спортот и здравиот начин на живот откако е во брак со спортист.