Macedonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

ВИДЕО: Хајди Клум се снимаше гола, жешки снимки од под туш

Манекенката Хајди Клум оваа година го прослави 50 роденден, а изгледа како да е се уште на модната писта.

Фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи привлекуваат големо внимание, со оглед на тоа што сака да споделува моменти од приватниот живот, а исто така изгледа како да е на врвот на кариерата – совршено.

Овој пат Хајди отиде чекор подалеку и го покажа голото тело.

Објави видео на кое прикажува како изгледа нејзината утринска рутина и подготовката за финалето на шоуто „Америка има талент“ каде е дел од жирито. Во видеото се најдоа и разголени кадри од туширање. Манекенката ја вклучи камерата, се соблече и….