This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Antysemicki wandalizm w Krakowie, dokonany rękoma dyrektora Centrum Żydowskiego

Antysemicki wandalizm w Krakowie, dokonany rękoma dyrektora Centrum Żydowskiego

Antysemicki wandalizm w Krakowie, dokonany rękoma dyrektora Centrum Żydowskiego

W skrocie- zerwano mezuze (pudełeczko z fragmentami Tory) sprzed drzwi w Krakowie. Zagraniczne media podniosły larum, na monitoringu okazało się, że mezuze zerwał dyr. Jewish Community Center. Rabbi what are you doing?

  •  

   pokaż komentarz

   @Richtig_Piwosz: Nie ma czegoś takiego jak naród żydowski. To była wiara, którą na naszych terenach cechowali się imigranci głównie chazarscy ze wschodu a później z zachodu. Osiedlali się w Polsce bo byli wypędzani zarówno ze wschodu jak zachodu.
   Oszustwa kaliskie umożliwiające rozwój majątkowy i przywileje na ogromną skalę spowodowały, że chętnych do zmiany wiary nie brakowało.
   Tworzyła się sitwa, która w imię interesów paktowała z kim popadnie.
   Zbudowali kastę magnatów i rozjężdżali się po świecie gdzie byli wielokrotnie wypędzani za lichwę i polityczne manipulacje.
   Potęga Izraela to wyedukowane elity, które uciekały przed komunizmem właśnie z Polski i spora grupa mieszkańców Rosji i garstka z Europy zachodniej.
   Język Polski był w początkach Izraela językiem elit i salonów. Wiele osób w początkowej fazie mówiło w jezykach krajów rodzimych.
   W większości nie maja rodowodu semickiego i jak widać na filmach z Leżajska rude włosy są często spotykane, których wśród semitów brak.

  •  

   pokaż komentarz

   antysemityzm to produkt żydowski?

   @Richtig_Piwosz: Czytam sobie kiedyś wspomnienia niemieckiego żołnierza z czasów 1WŚ. Bardzo negatywnie wypowiadał się o żydach mieszkających na terenie Polski. Jak o zwierzętach.


   Pomyślałem sobie - meh, wiadomo, niemiec, pewnie potem został nazistą...

   Wrzucam w Google - pyk, żyd.

 •  

  pokaż komentarz

  Pewnie tyle samo wart co Statut Kaliski z 1920r. Rabi wie jak Żydzi produkują "dokumenty", wiec po Kaliszu zdecydował zrobić to samo.¯\_(ツ)_/¯
  Dobrze, że mamy patriotów co utylizują śmieci.

Podobne linki z tagiem #antysemityzm