This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Atak hakerski na T-Mobile. "Największy w historii operatorów sieci w Polsce"

pokaż komentarz

@HeniuJestem: jak rat nie bylo to ludzie narzekali ze abonamenty za drogie, że nawet jak są fajne telefony to internetu malo - nie trzeba dlugo szukac - specjalna taryfa z iphonem TM za 499zł i abonamentem 99zł w tym 2gb intefnetu bez stacjonarnych (za 100 bylo wtedy 30gb w normalnej ofercie ze wszystkim bez limitu) podobnie bylo z samsungiem S3 i S5 bo inaczej te abo normalne i podobną doplatą byly za 199zł. Nigdy nie bylo telefonow za zlotowke.

Teraz mamy raty - wybieramy abonament jaki chcemy i dobieramy telefon czesto w cenie rynkowej lub ponizej. W plusie w cenniku co 2 tygodnie jest conajmniej 5 modeli, ktore są grubo ponizej ich ceny np. OPPO A74 mozna bylo niedawno nawet bez abo wziac za 800zł. Nawet teraz ten telefon przedluzajac umowe abonamentową mozna dostac za 749zł jak sie trafi na obrotnego i kumatego konsultanta.

A mixy... dalej są ale tez telefony zdrozaly. Kiedy do mixa dostawalo zie telefon o wartosi 200-400zł wiec 50x36 polrywało cele operatorów. Teraz najtanszy masz za 500-600 pomijając klasyczne i doplatę do nich.

Proba wciskania... blagam cie. Konsultanci maja tajemniczych klientow i kazdego muszą maglować zgodnie z wytycznymi na dany miesiac, bo nie wiadomo kto nim jest i po co przyjdzie i czy to sie im podoba czy nie muszą isc zgodnie ze standardem obsługi.