Choć wciąż nie wiadomo jeszcze, na kiedy Netflix zaplanował premierę serialu, to fani "Wiedźmina" mogą wreszcie zobaczyć małą próbkę tego, co przygotowują dla nich twórcy. Jest zwiastun produkcji.


Tę przyjemność oczekującym na premierę serialu sprawił odtwórca głównej roli w "Wiedźminie" (oczywiście Geralta z Rivii) Henry Cavill podczas festiwalu w San Diego Comic Con 2019. Pokazał zwiastun serialu na spotkaniu z fanami. Uczestniczyła w nim także wcielająca się w Yennefer Anya Chalotra i Freya Allan, która zagra Ciri.

– Jest silnym facetem, który nie wszystkich traktuje dobrze. Jest szorstki w obyciu, bo uważa, że taki jest świat..., a decyzje, które podejmuje, sprowadzają na niego kłopoty – mówił Henry Cavill w San Diego.

Kiedy ekranizacja powieści Andrzeja Sapkowskiego trafi na platformę, jest wciąż tajemnicą. Mówi się, że stanie się to w grudniu, ale producentka serialu zapytana o to podczas panelu odpowiedziała, że wszystko nabiera tempa, a ona sama nie może się doczekać, "aż fani coś zobaczą".