Model Josh Kloss oskarżył Katy Perry o molestowanie seksualne. Mężczyzna, który wystąpił wspólnie z piosenkarką w teledysku do utworu "Teenage Dream”, miał zostać obnażony przez artystkę w obecności wielu osób.


Josh Kloss o swojej historii z Katy Perry w roli głównej opowiedział na Instagramie. Model zaznaczył, że do zdarzenia doszło jakiś czas po tym, jak zakończono pracę nad teledyskiem do "Teenage Dream".

Z jego relacji wynika, że bulwersująca sytuacja miała miejsce, gdy wspólnie z ekipą filmową bawił się na imprezie. Kiedy dotarł na miejsce, przywitał się z Katy Perry. Kobieta przytuliła go, a po chwili ściągnęła mu spodnie i bieliznę, odsłaniając genitalia modela na oczach gości."Możecie sobie wyobrazić, jak zawstydzony i żałosny się poczułem?" – pytał Kloss na Instagramie. Model zdradził również, że na współpracy z artystką zarobił w sumie 650 dolarów, ale wiązało się to szeregiem zasad.

Ujawnił, że przedstawiciele piosenkarki m.in. autoryzowali jego wszystkie wypowiedzi. Miał też zakaz opowiadania publicznie o Katy Perry.

źródło: "Independent"