This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Nocne pożganie odchodzącej na emeryturę kanclerz Angeli Merkel

Nocne pożganie odchodzącej na emeryturę kanclerz Angeli Merkel

Po szesnastu latach urzędowania pani kanclerz odchodzi na emeryturę. Wśród atrakcji tradycyjny marsz z pochodniami oraz obowiązkowy mocarstwowy marsz Preußens Gloria. Również zrezygnowano z noszenia masek przez żołnierzy jak i cywilnych uczestników wydarzenia.

 •  

  pokaż komentarz

  Wielki polityk. Przez ostatnie 16 lat Niemcy niesamowicie rozkwitli, jak i również ich poziom życia. Tylko życzyć nam takich polityków którzy stawiają dobro kraju ponad koryto dla siebie i swoim kolesi.

  Nawet największe Niemcofoby nie mogą powiedzieć że dla Merkel, interes Niemców nie był na pierwszym miejscu.

  •  

   pokaż komentarz

   @KochanekAdmina: w tym samym czasie ta baba jednym zdaniem spowodowała katastrofę humanitarną w całej europie, co wywołało podziały, przyspieszyło brexit, gnicie uni, oraz kosztowało smierc tysiecy ludzi

  •  

   pokaż komentarz

   @KochanekAdmina:
   Oczywiście, że nikt przy zdrowych zmysłach nie powie, że dla Merkel interes Niemców nie był na pierwszym miejscu. Tak samo jak nikt przy zdrowych zmysłach nie zaprzeczy, że Niemcy są największym sojusznikiem putinowskiej Rosji. Choć na tym portalu duża część wychodków nadal uważa, że to Kaczyński działa na rzecz Putina, a nie Niemcy, które wysyłają do Rosji miliardy euro za które Putin może się zbroić.

  •  

   pokaż komentarz

   @milo1000: ta propolskość wynika z tego, że Niemcy mają zainwestowane dziesiatki miliardów w Polsce, przeniesienie fabryk poza Polskę nie ma racji bytu z kilku powodów. Gdzie tak tanio , znajdzie się wykształcona siłe roboczą, gdzie Polak bedzie zarzadzca pracy drugiego Polaka jak w kolonii karnej. Polozenie Polski, tania sila robocza- nie znajdziesz lepszej lokalizacji dla niemieckiego przemyslu malomarzowego

  •  

   pokaż komentarz

   W dodatku trudno będzie o równie pro-polskiego nowego kanclerza.

   @milo1000: xD jedno pro-polskie zachowanie z którego mamy coś więcej niż poklepanie po plecach?

   Bo ja mogę wymienić całkiem sporo antypolskich i jednocześnie wyjątkowych egoistycznych nacjonalizmów:


   - budowa Nord Stream 1 oraz Nord Stream 2
   - kampanie o "polskich obozach" w rządowej niemieckiej telewizji, odmowa podjęcia tematu odszkodowań za IIWŚ, nawet odmowa przywrócenia statusu Polskiej mniejszości w Niemczech.
   - wstrzymanie środków unijnych za praworządność (przypominam to jej minister wojny jest dziś przewodniczącą Komisji Europejskiej)
   - jeszcze bardziej pogrążający polską gospodarkę pakiet klimatyczny
   - przeforsowanie przepisów o pracownicach delegowanych
   - kwoty niechcianych imigrantów z Niemiec które miały trafić do Polski

Podobne linki z tagiem #polityka