logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Poland

Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji.

 •  

  pokaż komentarz

  Pamiętam jak przychodzę do domu (mieszkałem wtedy z mamą) i widzę jak jej "znajoma" prezentuje jej wspaniały, najlepszy i najdroższy zestaw ścierek jaki kiedykolwiek mogła widzieć. Przy okazji zaznaczam że mama nie miała za dużych dochodów a ojca już dawno zabrakło. Rzadko kiedykolwiek sobie coś kupiła bo "szkoda", "za drogie".
  Mama taka podekscytowana, że kupuje i że wreszcie nie będzie musiała tyle sprzątać (taaa). Delikatnie zaznaczyłem że warto by dałą sobie dwa dni na zastanowienie. Czułem że ochłonie po tej super hiper prezentacji i przemyśli sprawę.
  Jakie było moje zdziwienie kiedy jej "koleżanka" skoczyła do mnie z gębą że nie ma na co czekać!!! Mamuśka podłapała- stałem się wrogiem numerem jeden- tym który chce by sprzątała na kolanach i w ogóle zrobić jej krzywdę. Odpuściłem.
  Po dwóch dniach żałowała, ale nigdy tego nie przyznała...

 • Themes
  ICO