This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Tworzę muzykę. Czy warto było nie spać po nocach? Dzięki za WYKOP EFFECT!

Tworzę muzykę. Czy warto było nie spać po nocach? Dzięki za WYKOP EFFECT!

Tworzę muzykę. Czy warto było nie spać po nocach? Dzięki za WYKOP EFFECT!

Po kilku miesiącach pracy wraz ze swoim zespołem Starsabout stworzyłem klimatyczny utwór na długie, ciemne, jesienno-zimowe wieczory i chciałbym dać mu szansę dotarcia do większej ilości słuchaczy. Pomożecie? :) Z góry wielkie dzięki za feedback! https://youtu.be/iMrC18q59QA

  •  

   pokaż komentarz

   @EveningMode: na koncertach sie może przydać jak wykonawca dużo sie rusza ale nie w studiu żeby byle kto bez głosu cokolwiek zaśpiewał + oczywiście trzeba jeszcze głos zmiksowac jakimś syntezatorem czy jakoś inaczej zniekształcić.
   Czasem bywa ok i niektóre takie piosenki też mi sie podobają ale teraz sporo takie muzyki jest na listach przebojów. :-/ Zaczęło sie to pewnie wcześniej ale ja kojarzę strikte z LMFAO

  •  

   pokaż komentarz

   @EveningMode: jakby co proponuje tylko abyś przy licencji zamieścił jasno ze w opisie YT lub na końcu materiału musi sie znaleźć nazwa wykonawcy i tytuł utworu. Często tego nie podają i jeśli podoba ci sie co leci sam musisz tego szukać poprzez shazaama.

  •  

   pokaż komentarz

   @EveningMode: mam jeszcze propozycje ale nie wiem czy jest to dla was wykonalne.
   Niektóre piosenki mają czasem bardzo szeroką lub głęboką scenę. Przykładowo jeden instrument okala całą scenę np ta .. gitara? w tym fragmencie mogła by być bardzo szeroko i głęboko i chodzić między prawym i lewym kanałem.
   https://youtu.be/x2hbzeOBgGE?t=2014
   Robic za takie dalekie tło. Co prawda jest już oddalona ale można by dać ją jeszcze dalej. Tak samo głos w niektórych utworach lekko schowany za instrumentami daje atmosferę. Nie wiem jak to nagrać i nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem o co chodzi.
   Taka luźna sugestia.

  •  

   pokaż komentarz

   @EveningMode: podoba mi sie np że jest dużo gitary basowej ale zastanawiam sie czy nie było czasem by lepszej "atmosfery" gdyby nie była taka "dosłowna" na pierwszym planie tylko taka jakby "rozmyta", w tle. Coś jak... Coldplay?
   Moze głupoty plotę a moze sugestia sie przyda.

   pokaż spoiler Może, a wręcz na pewno mam tez za słabe głośniki na takie porównania.

  •  

   pokaż komentarz

   @4pietrowydrapaczchmur: ej no, coś Ty:) Osobiście kocham Coldplay, a debiutancka Parachutes i produkcja tej płyty to jest jak dla mnie majstersztyk. Pozornie tak niewiele się tam dzieje, ale tam nic więcej nie jest już potrzebne:) Co do basu u nas, masz sporo racji, obydwa nasze albumy grają dość solidnie sekcją + resztą, ale taki był pomysł na brzmienie i produkcję albumu. Lubię miękkie, przyjemnie grające środkiem płyty i w końcu pewnie spróbujemy kiedyś tak podejść do miksów - spróbować zrobić coś inaczej :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Podobne linki z tagiem #muzyka