This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Wizyta u dentysty

 •  

  pokaż komentarz

  Czym oni znieczulaja. Nigdy nie miałem takiej jazdy. Po pełnej narkozie w szpitalu też mi nic nie było (jedynie chodzić nie mogłem) a byłem znieczulany kilka razy. Stąd moje pytanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sun_city: tutaj też, jak przy usuwaniu ósemki, chirurg mi znieczulił szczękę, to pół twarzy nie czułem xD I faktycznie min. 2h bez jedzenia po - ale raz, że ze względu na ranę, a dwa - bo właśnie do tego stopnia nie masz czucia, że mógłbyś zacząć wpieprzać swoją wargę lub język i zupełnie byś tego nie poczuł... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Sun_city: lidokaina, tylko dentysta mi powiedzial, ze dopoki znieczulenie nie zejdzie czyli kilka godzin (realnie to mialem zdretwiala twarz jeszcze 10h pozniej) ani nic nie jesc ani nie pic, tak samo jak nie probowac gryzc bo moge sobie rozgryzc policzek czy warge.

  •  

   pokaż komentarz

   @Megawonsz_dziewienc: Zgadza sie. Zdrętwienie twarzy. Zakaz jedzenia i picia przez 2 godziny. Ale często szybciej schodzi. Z zakazem jedzenia chodzi o to, że twarz może być tak sparalizowana czy też znieczulona, e można sobie odgryźć policzek lub język i nie czuć tego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Czesterek:

   W Europie tez maja i tez dają (jeżeli chcesz) n2o. Wszyscy moi znajomi maja w gabinetach.

   Tylko że w Ameryce dają konskie dawki.

   N2o to taka skaba ketamina xD Nie brałem jeszcze bo nie wyrywali mi nic

  •  

   pokaż komentarz

   @Czesterek widocznie nie byłeś jeszcze w takim gabinecie, w czwartek byłem z 4 latkiem i bez gazu nie ma szans niczego zrobić. W następny czwartek mamy do zrobienia duża dziurkę w piątce, i tym razem zamiast gazu będzie syropek na odwagę... :)

Podobne linki z tagiem #dentysta