Poland

Zakończ imprezę skuterem wodnym

Zakończ imprezę skuterem wodnym

Młodzi ludzie bawią się na małych łódkach niedaleko wybrzeża przy niezwykle głośnej muzyce, która wydaje się przeszkadzać sąsiadom. Dwóch z nich złoży im krótką wizytę w skuterze wodnym, aby poprosić o zmniejszenie głośności, ale spotkają się z obelgami i rzucaniem butelek.

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo dobrze! Kilka lat temu nad moje ulubione jezioro przyjechali miłośnicy głośniej muzyki odtwarzanej z samochodów. Znajomy popłynął kajaczkiem na druga stronę jeziora żeby ich poprosić o ściszenie. W odpowiedzi usłyszał wiązankę pod swoim adresem. Poczekał aż się ściemni w nadziei że muzyka zostanie przyciszona. Niestety się mylił. Zabrał więc procę i kulki od łożysk, podpłyną jeszcze raz do brzegu u zaczął strzelać kulkami w kierunku giawzd na niebie. Niestety kulki nie chciały do nich dolecieć, zamiasty tego spadły na zaparkowane szyby samochodowe. Zastanawiałem się później czy ta głośna muzyka ich nie przyciągnęła. Oczywiście naj!%%ne towarzystwo nie miało pojęcia skąd nadlatują meteoryty ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   Bardzo dobrze! Kilka lat temu nad moje ulubione jezioro przyjechali miłośnicy głośniej muzyki odtwarzanej z samochodów. Znajomy popłynął kajaczkiem na druga stronę jeziora żeby ich poprosić o ściszenie. W odpowiedzi usłyszał wiązankę pod swoim adresem. Poczekał aż się ściemni w nadziei że muzyka zostanie przyciszona. Niestety się mylił. Zabrał więc procę i kulki od łożysk, podpłyną jeszcze raz do brzegu u zaczął strzelać kulkami w kierunku giawzd na niebie. Niestety kulki nie chciały do nich dolecieć, zamiasty tego spadły na zaparkowane szyby samochodowe. Zastanawiałem się później czy ta głośna muzyka ich nie przyciągnęła. Oczywiście naj#$@ne towarzystwo nie miało pojęcia skąd nadlatują meteoryty ( ͡º ͜ʖ͡º)

   @drMuras: Jakaś ciota ten znajomy, ja bym auta spalił, kobiety zgwałcił a mężczyzn oprawił jak w meksyku, jak się rozliczać to rozliczać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Nieceramiczna kulka z procy zbije szybę samochodową?

   @msuma: Jak dobrze przyp#$!%$!isz, to gołą pięścią można szybę wyj?$#ć, a co dopiero stalową kulką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobne linki z tagiem #impreza

Football news:

Pavel Nedved: Ronaldo is a guarantee of goals, an exceptionally valuable player. Juve is betting on him
Zozulya moved to Fuenlabrada from Segunda. His transfer to Alcorcon was disrupted because of fans who called him a fascist
Spalletti on 3-0 with Bayern: Napoli is on the right track. The players have already exceeded my expectations
Kane wants to move to Man City with Grealish. He will soon discuss leaving with Tottenham
Real Madrid reported that Odriosola has contracted the coronavirus
Gasperini about Ilicic: He wants to find a team where he will achieve something more significant
Mbappe will not play in the match for the French Super Cup. The game will be held in Israel