Poland

Zbigniew Boniek wiceprezydentem UEFA!

pokaż komentarz

@iErdo:

Nawet nie wiecie jaka reformę przeszło PZPN po tym co odp$#?$@!ał Lato.

Wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że kiedy w kadrze zaczęło się psuć, to gość zamknął mordy dziennikarzom, bo inaczej tracili akredytacje. Przypomina mi się również sprawa Cracovii.

No i najważniejsze. Nie ma wytłumaczenia na to, by przy najlepszym pokoleniu piłkarzy od dziesięcioleci, na selekcjonera brać kompletnego wuefistę, który stracił szatnię i został wyj$$!ny nawet w słabym GKS Katowice, a który miał za sobą tylko jeden, stosunkowo udany, sezon w Ekstraklapie jako szkoleniowiec, bo zajął bodajże 5 miejsce z Wisłą Płock. Zmarnowaliśmy w ten sposób 2 lata, być może i zmarnujemy najbliższe Euro. Nawet Lato sobie na coś takiego nie pozwolił.

Reasumując, szanowałem Bońka do momentu, kiedy nie zaczął z uporem maniaka rozp$#?$@!ać wszystkiego, co budował podczas pierwszej kadencji i szedł w zaparte, nie przyjmując do wiadomości nawet konstruktywnej krytyki.

Otwarcie kadry na kibiców dzięki "Łączy nas piłka" i filmikom ze zgrupowań -> tworzenie bańki informacyjnej wokół kadry, selekcjonera, samego Bońka itd. Wszystko jest cacy, to ci hejterzy przyp$#?$@!ają sie nie wiadomo o co.

Stworzenie warunków dla pierwszej kadry, by w końcu można było czuć dumę z wyników, gry itd. -> zatrudnienie wuefisty, który przej$$!ł 2 lata, piłkarsko olbrzymi regres (przypominam, że kilka lat wcześniej nawiązywaliśmy realną walkę z Niemcami, Portugalią czy też solidną Szwajcarią, nie mówiąc już o Ukrainie, Irlandii itp.) i jesteśmy w dupie przed najbliższą imprezą.

Football news:

Griezmann spoke with Hamilton and visited the Mercedes boxes at the Spanish Grand Prix
Barcelona feels that Neymar used it. He said that he wanted to return, but extended his contract with PSG (RAC1)
Aubameyang to the Arsenal fans: We wanted to give you something good. I am sorry that we could not
Atletico did not lose at the Camp Nou. Busquets' injury is the turning point of the match (and the championship race?)
Verratti injured his knee ligaments in PSG training. Participation in the Euro is still in question
Neymar's contract in one picture. Mbappe wants the same one
Manchester United would like to sign Bellingham in the summer, not Sancho. Borussia do not intend to sell Jude