This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Ziemkiewicz twierdzi że sędzia który skazał złodzieja recydywistę

  •  

   pokaż komentarz

   @Destylatornia: ciekawe co byś powiedział, jakby Seba wyrwał ci albo komuś bliskiemu np. zakupy wartości 40 zł, czy nie domagałbyś się kary. Poza tym gość był recydywistą, więc dostał na co zasłużył.

  •  

   pokaż komentarz

   za flagę wartą 40 zł.

   @Destylatornia: Nie za flagę wartą 40 zł tylko za "kradzież zuchwałą". Oni nie ukradli tej flagi po cichu, gdy nikt nie widział, tylko groźba i siłą odebrali drugiej osobie.

   Nie wartość przedmiotu ma tu znaczenie, tylko sposób kradzieży.

  •  

   pokaż komentarz

   Gdyby nie maiła znaczenia, to by nie była ujęta w wyroku.

   @Destylatornia: Jest ujęta, ponieważ nastąpiła jej kradzież. Ale na wyrok nie wpływa jej wartość, tylko sposób dokonania tej kradzieży.

   Równie dobrze mogli jej ukraść plastikowy pierścionek z paczki chipsów.

  •  

   pokaż komentarz

   "Zuchwałej kradzieży" możesz dokonać również w osiedlowej Żabce, wchodząc i wychodząc z butelką mineralnej na oczach personelu. Rok więzienia.

   @Destylatornia: Jeśli przy tym będziesz groził personelowi i wyrwiesz tą butelkę im z ręki siłą, to jasne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Destylatornia: Nie śledzę aktywności ani Margot ani żadnej babci Kasi. Nie wiem po co ty mi z tym wyskakujesz i jakie to ma znaczenie.

   Ty lepiej stan przed lustrem i się zastanów gdzie twój chory z nienawiści umysł zmierza skoro jestes gotów bronić bandziorów recydywistów tylko dlatego, ze akurat tym razem napadli kogoś kogo uważasz za swojego przeciwnika politycznego

  •  

   pokaż komentarz

   @ZaplutyKarzelReakcji: Wyrok jest polityczny, a do tego zgodny z polityczną poprawnością. Za zabór mienia propagandy ideologicznej o wartości do tego 40zł nie powinien zapaść taki wyrok. Może tego nie zrozumiesz, ponieważ sam patrzysz na sprawę zaślepiony pryzmatem ideologii, której jesteś zwolennikiem? Stań w prawdzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @szopa123: Dzięki, ale to taka sobie otucha ;) Większość jest zwoływana przez kanały zewnętrzne. Większość nie wie co minusuje, bo ma napisane tylko, że ma minusować, część minusuje już za nazwę użytkownika, jeszcze część jedzie hurtem z minusami po profilu. Niewiele jest osób, które próbują podjąć dialog i mają coś do powiedzenia, część kont jest wybitnie tylko do +/- nie mają innej treści w aktywności. Lewackie multikonta na Wykopie nie są blokowane jak zapewne widzisz. Przynajmniej ja takiego nie widziałem. Pewnie część nawet należy do moderacji/administracji ;)

  •  

   pokaż komentarz

   Dzięki, ale to taka sobie otucha

   @Destylatornia: jakaś jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale chodzi bardziej o uświadomienie, że ktoś docenia twój komentarz. Debili było, jest i będzie zawsze więcej niż ludzi rozsądnych.


   A internet dał im wielką siłę 'wpływania na rzeczywistość' przez takie masowe zbieraniny.
   Może kiedyś doczekamy się medium społecznościowego, gdzie siła głosu będzie powiązana z 'rozumem'. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   A np. minusowanie mądrych i roządnych wypowiedzi, będzie wiązało się z jakimiś karami.
   np. dodatkiem (głupek) przed nickiem czy jakąś inną formą ośmieszenia danego użytkownika. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @szopa123: nie przy tej administracji, tutaj oni stoją na straży lewackiej manipulacji, dlatego lewactwo jest tu i czuje, że może być wyjątkowo bezczelne i bezkarne. Dzięki za te słowa, doceniam ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Destylatornia: To jest zwykle p#%$?@@enie, bo ty nie znasz ani jednego podobnego orzeczenia, nie jestes prawnikiem, nie wiesz jakie są zasady wymiaru kary, nie wiesz co to jest kradzież zuchwała.

   Jedyne co wiesz to to, ze bandziory zabrały kobiecie flagę a ze była lgbt to wyrok był za wysoki, bo chłopaki zrobimy dobrze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Destylatornia możesz mieć swoje zdanie. Prawda jest taka że każdego patusa należy likwidować jak nakszybciej. Atakowanie i zabieranie nie swoich rzeczy pod patologie podchodzi bez dwóch zdań. A ponowne atakowanie i kradzież nawet bez jednego zdania.

  •  

   pokaż komentarz

   @Destylatornia: słowo klucz - recydywa. A jeżeli komuś zostanie udowodnione, że zabił staruszkę na pasach i to z jego winy (a nie, że wtargnęła prosto pod koła, gdy jechał z przepisową prędkością) to powinien być sądzone według adekwatnych przepisów. Pochwalasz i wybielasz bandytę recydywistę, więc zapytam jeszcze raz - nie wstyd ci?

 •  

  pokaż komentarz

  Przypominam, że przepis o "zuchwałej kradzieży" to był przeżytek PRLu, który ostatnio przywrócił Ziobro. Prawica chciała szeryfowania w sądach, no to dostała.

  No i jak zawsze: "chodziło o to, żeby im, a nie naszym".

  •  

   pokaż komentarz

   @AntyKuc: W sumie to w porównaniu z Wyszkowskim, Bąkiewiczem, Suskim, Błaszczakiem, Macierewiczem, Śniadkiem, Kuchcińskim, Winnickim, Skuteckim, Wilkiem, Braunem, Berkowiczem, Lisickim, braćmi Karnowskimi, J. Bodakowskim, M. Wiechowskim, P. Wielguckim, J.R. Nowakiem i księżmi związanymi z PiS-em i Radiem Maryja to nawet Ziemkiewicz wydaje się być całkiem lotny. :)

 •  

  pokaż komentarz

  Ziemkiewicz xD Z publicysty do trolla. Ale ważne, że stać, aby córkę posłać na zgniły Zachód. W Polsce się tylko pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobne linki z tagiem #polska