logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Slovakia

4 dôvody, prečo si zaobstarať trezor alebo sejf

BRATISLAVA 16. októbra 2018 (WebNoviny.sk) – Mať doma vlastný sejf alebo trezor, kde bezpečne uschováte svoje úspory, cennosti a dôležité dokumenty sa oplatí nielen kvôli možnej krádeži, ale aj z týchto dôvodov, na ktoré myslíme, až keď je neskoro.

Život nám prináša rôzne ťažké situácie, s ktorými často mnohí nepočítajú.  A pritom, ak by sme mysleli na zadné vrátka, ľahšie by sme ich dokázali zvládnuť a poradili by sme si s nimi. V tom nám môže pomôcť trezor. Nazdávate sa, že nedobytná schránka je potrebná iba vo veľkých spoločnostiach a firmách? Nie je to tak celkom pravda. Tu je niekoľko dôvodov, pre ktoré sa sejf oplatí mať doma.

Foto: Rottner Security Slovensko

Asi najčastejší dôvod, prečo mnohí rozmýšľajú nad zaobstaraním si sejfu alebo trezoru, je ukryť do bezpečia svoje cennosti pred neželenými návštevníkmi.  Na výber je množstvo trezorov, ktoré ochránia cenné veci vo vašej domácnosti pred odcudzením. Napríklad  spoločnosť ROTTNER SECURITY SLOVENSKO, s.r.o  ponúka na výber množstvo nábytkových a stenových sejfov i trezorov, ohňovzdorných trezorov  a trezorových skríň  pre dokumenty i široký sortiment modelov pre uloženie dlhých a krátkych zbraní, ktoré predstavujú skutočný oriešok pre mnohých zlodejov.

Požiar je veľmi zdrvujúcou udalosťou v živote každého človeka. Vo chvíľach, keď sa snažíme uniknúť  pred ohňom a zachrániť si holý život, mnohokrát nemáme čas ratovať i cenné dokumenty a naše úspory. Tie často skončia v plameňoch. Práve bezpečný úkryt týchto cenností a ich zachovanie  nám môže o to ľahšie pomôcť spamätať sa z tejto ťažkej životnej situácie a začať odznova.

Povodne sú čoraz častejšou živelnou pohromou, ktorá sa deje i u nás. Najmä obyvatelia rizikových území Slovenska by mali myslieť aj na takúto udalosť a zaobstarať si sejf alebo trezor, ktorý ukryje pred živlom všetky cennosti  a tým zabráni ich znehodnoteniu.

Skryli ste si cennosti tak dobre, že ich nemôžete nájsť ani vy? Je to celkom bežná vec, ktorá sa stáva každému z nás. Ak sa vám to deje častejšie, je dobré pomyslieť na domáci trezor. Viete tak, že vaše cenné veci a dokumenty sú na jednom a bezpečnom  mieste, chránené nielen pred zlodejmi, povodňou a ohňom, ale aj pred vašou zábudlivosťou.

Foto: Rottner Security Slovensko

Výber záleží od viacerých skutočností. Napríklad od množstva, hodnoty  a veľkosti vecí, ktoré chcete ochrániť, či zvažujete zachovať vaše cennosti pred ohňom alebo či chcete bezpečnostnú schránku zamurovať do steny alebo umiestniť samostatne. V ponuke sú napríklad nábytkové a stenové sejfy, ohňovzdorné sejfy, nábytkové trezory, trezorové skrine, stenové trezory, ohňovzdorné trezory na papierové dokumenty, ohňovzdorné trezory pre dátové nosiče, skrine a trezory na krátke a dlhé zbrane, archivačné kartotéky a archivačné skrine, poštové schránky, pokladničky, skrinky, sejfy i trezory na kľúče a ďalšie.

Foto: Rottner Security Slovensko

Hlavný rozdiel medzi trezorom a sejfom (bezpečnostnou schránkou) je, v konštrukcii.

Trezory musia byť certifikované podľa aktuálnej normy EN 1143-1. Trezory od spoločnosti ROTTNER Security Slovensko spĺňajú požiadavky uvedenej normy a sú zaradené do jednotlivých bezpečnostných tried od 0.-V.

Ak chcete teda vaše cennosti bezpečne ochrániť, myslite na kúpu domáceho trezoru alebo sejfu. Ide totiž o investíciu, ktorá sa vám môže stonásobne vrátiť.

Natívny článok

Themes
ICO